Vuch Magazín Prodejna |    +420 604 474 451 (PO-PÁ 08:00-16:00)
-44% VÝPRODEJ
Parfém DOTS
Parfém DOTS
Parfém DOTS
Parfém DOTS

Parfém DOTS

DOPLŇKY
Nedostupné
Nová dámská vůně 

Produkt je aktuálně vyprodaný

kdy bude opět skladem?

Přidat do listu přání

"Neboj se projevit hravost a poodhal svou jedinečnou osobnost s květinově-ovocným gejzírem radosti a svůdnosti. Vůně Vuch DOTS je určena ženám, které chtějí objevit svět, vnímat ho všemi smysly a vystoupit z davu. Vůně je vhodná pro neobyčejné dny i vášnivé noci. "

Parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Popis
Materiály a údržba

 
 
 

Vůně Vuch DOTS si získá tvoje srdce s prvním přivoněním. Samotný název v sobě ukrývá vodopád hravosti. Design se zábavnými puntíky ti do posledního puntíku vyplní představy o vůni tvých snů, i těch nejbláznivějších. Vydej se na cestu ženskosti a smyslnosti s vůní, která poplete hlavu všem ve tvém okolí.

 


S prvními akordy se rozehrává symfonie ovocných tónů. Osvěžující grapefruit vnáší do vůně nekonečnou vlnu svěžesti a spolu se sladkou, čerstvě utrženou broskví a černým rybízem tě uvítají ve světě, který nemá hranic. Srdce vůně bije akordy neodolatelné maliny, omamného jasmínu a fialového listu. Toto vzrušující aroma se postupně mísí s hřejivým cedrovým dřevem a jantarem, skrytým v samotném základu. Bílé pižmo, které je poslední složkou vůně, ti vdechne nebezpečnou dávku smyslnosti. Nech se okouzlit vůní Vuch DOTS a podmaň si srdce každého muže.


Podobné produkty

Dotted pack

179 Kč

Gum

399 Kč

Doodle

99 Kč