zimní výprodej
zimní výprodej
MENU

Graceful Gabi

DÁMSKA KABELKA
Skladem
Můžete mít již 27. 01.
Varianty
Charitativní kalendář VUCH 2021 Charitativní kalendář VUCH 2021

CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ VUCH 2021 

Vytvořili jsme náš úplně první  charitativní kalendář, který je založen na maličkostech. Charitativní kalendář od Vuch ukazuje krásy barev a detailů, a symbolizuje tak krásy maličkostí a drobných radostí v životě, na které ne vlastní vinou často zapomínáme. Koupí našeho kalendáře přispěješ plnou částku na podporu Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol v Praze, která se věnuje diferenciální diagnostice a komplexní léčbě dětí se zhoubným nádorem, zhoubným onemocněním krve a poruchou krvetvorby. Touhle maličkostí můžeš pomoct i ty.

Sweet Kisses Black Sweet Kisses Black

HYDRATAČNÍ BALZÁM NA RTY 

Nezapomínej na maličkosti a chraň své rty před nepříznivými vlivy. Díky skvělé vůni a konzistenci si hydratační balzám na rty doslova zamiluješ a stane se nepostradatelným doplňkem každé tvojí kabelky. 

1 099 Kč

Přidat do listu přání

„Vsadím se, že už dlouho hledáš praktického a elegantního parťáka, jako jsem já! Nemám pravdu? Spolu můžeme vyrazit na dobrý zákusek, rande i na divoký večírek! Jsem pro každé dobrodružství!“

  • Vyjímatelná vnitřní kapsa se zipem
  • Dva popruhy přes rameno
  • Dva patenty na uzavření kabelky
Hlavní kapsa
Kapsičky
Popruh
Rozměrná
Zavírání magnet
Popis
Materiály a údržba
VŠECHNY KABELKY
ZASÍLÁME V DÁRKOVÉ
KRABICI A SÁČKU

tri
tri
tri

SENSE COLLECTION 

„Už teď víme, že máš superschopnost! Je jí sedmý smysl, který ti umožňuje vypátrat ty nejžhavější módní kousky. Právě teď tě přivedl až ke kabelkám z kolekce Sense. Při pohledu na ně se utvrdíš v tom, že tě tvá vnitřní módní navigace rozhodně nezklamala. Je to tak?“

Graceful Gabi

Hodnocení zákazníkůOvěřený zákazník
11. 11.
100%  

Krásná, módní a praktická kabelka. Mám už i v šedé barvě. Velká spokojenost.


Ověřený zákazník
09. 11.
100%  

kvalita , velikost,


Ověřený zákazník
05. 11.
100%  

Manželka je s kabelkou spokojená. Pěkné zpracování.


Ověřený zákazník
30. 09.
100%  

Krásná kabelka. Překvapil mě akorát tužší materiál, ale výhodou je, že kabelka drží tvar. Malá kabelka uvnitř je skvělá, dá se nosit samostatně nebo může sloužit jako organizer při přehazování do jiné kabelky. Velikost je tak akorát i menší svačinka do práce se do ní vejde. Poměr kvalita a cena je myslím odpovídající.


Ověřený zákazník
29. 09.
100%  

Krásná elegantní kabelka 2 v 1.