MENU
AKCE

Ahoj ženo, jsme tu zas a přinášíme novou VIP akci!

02.03.2017 MONČA A ILČA
Autor článku

Ahoj ženo, jsme tu zas a přinášíme novou VIP akci!

Blíží se náš svátek je třeba to pořádně oslavit! Jelikož nás muži zřejmě ničím nepřekvapí, s Ilčou jsme si naplánovaly menší oslavičku u vína samy, napiš kamarádce a sejděte se také! Proč se ale nepotěšit i nějakým krásným dárečkem? Karafiáty už nefrčí, my chceme kabelky! Karafiáty máme však stále v paměti, proto jsme pro Tebe vybraly zboží v nejčastějších barvách této květiny. Nádherně červená Carmen udělá radost každé z nás, stejně tak Ruby či Red Rose. Nesmí chybět kabelky, klasicky krémově bílá Sandy, Peary a Angelina se k červené určitě skvěle hodí!

To vše Ti přinášíme s 25% slevou. Doufáme, že jsme Tě potěšily a nenecháš si tyto módní kousky ujít!  Jsme přeci ženy a ty si obdarovat zaslouží, ať už od někoho nebo samy od sebe!:) Tak neváhej a mrkni na náš VIP club kde se vše dozvíš.

Loučí se s Tebou Monča a Ilča!

Adiós mis amigos!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

4. narozeniny jsme oslavili novým showroomem v Praze 4. narozeniny jsme oslavili novým showroomem v Praze
Chceš vědět, jak probíhalo natáčení a focení nové kolekce s našimi Vuch Ladies? Chceš vědět, jak probíhalo natáčení a focení nové kolekce s našimi Vuch Ladies?
Konec léta je tu! Konec léta je tu!
S podzimem přichází nová soutěž, kterou si nesmíš nechat ujít S podzimem přichází nová soutěž, kterou si nesmíš nechat ujít