MENU
AKCE

Nová VIP akce od Monči a Ilči :-)

31.03.2017 MONČA A ILČA
Autor článku

Ahoj dámy,

po dvou týdnech jsme tu zas! Začínáme se plně probouzet po dlouhé zimě, která nás uvěznila většinu dní doma. Sluníčko nás začíná svými paprsky vytahovat z bytu ven na procházky, výlety a slunné zahrádky. Kam se za sluníčkem nejraději vydáváš Ty? Při procházce ale pozor, i jarní sluníčko má pořádnou sílu, proto nezapomínej na krémy s UV filtrem!

Protože na Tebe myslíme a děláme si starosti, jestli Ti změna času nezamotala hlavu, nebo na Tebe nepadá náhodou jarní únava! Pro všechny případy jsme do dnešních akcí zahrnuly hodinky, aby jsi na žádnou schůzku nepřišla pozdě. Hlavně přijít pozdě na rande by určitě mrzelo!

Akční hodinky Meryl, Marilyn, Jennifer, Elizabeth, Jodie, Uma, Cindy či Megan můžeš nyní mít s úžasnou slevou 200,- Kč!!! Pokud si se ještě nestala členem klubu Vuch, tak se rychle zaregistruj a čerpej tuto super slevu!

Měj se krásně a za 14dní na viděnou.

Adiós mis amigos! Monča a Ilča!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

4. narozeniny jsme oslavili novým showroomem v Praze 4. narozeniny jsme oslavili novým showroomem v Praze
Chceš vědět, jak probíhalo natáčení a focení nové kolekce s našimi Vuch Ladies? Chceš vědět, jak probíhalo natáčení a focení nové kolekce s našimi Vuch Ladies?
Konec léta je tu! Konec léta je tu!
S podzimem přichází nová soutěž, kterou si nesmíš nechat ujít S podzimem přichází nová soutěž, kterou si nesmíš nechat ujít