SVĚT VUCH

Nová instagramová soutěž o produkty Vuch a vyhlášení té předchozí!

25.04.2018 REDAKCE
Autor článku

Pes – nejlepší přítel člověka, ale i výrobků Vuch!

Samozřejmě nejen pes, ale i kočička nebo třeba králík. O čem že je řeč? No přeci o dubnové soutěži o nejlepší, nejvtipnější a nejroztomilejší fotku, na které figuruje domácí mazlíček s produktem Vuch. Fotky byly opravdu k nakousnutí.

Posuďte samy, milé čtenářky!

Výherkyně z Česka, ale i Slovenska, Polska a Maďarska se budou moci již brzy pyšnit novým úlovkem, kterým je obdarujeme – třeba originální peněženkou, zajímavým šperkem, nevšedními ponožkami, nápaditými slunečními brýlemi nebo šik kouskem spodního prádla!

Mácha – Vuch – a jaro

Byl pozdní večer, první máj,

večerní máj, byl MyVuch čas!

Také si užíváte první jarno-letní dny na plné doušky? U vody, v lese, na horách, na pouti nebo někde v parku pod rozkvetlou třesní? A proč u toho třeba nějak originálně nevyfotit Vuch úlovek a nezískat do své kolekce zase jeden nový? Zapoj se do další jarní soutěže!

#MyVuch v máji, jako v ráji!

Jaký je tedy nyní váš úkol? Zkrátka si nadále užívejte jarní čas, mějte po ruce neustále nějaký produkt Vuch a až se vám naskytne nějaká tak jarní scenérie, zvěčněte ji s kabelkou, peněženkou nebo čímkoli jiným, co vám dělá radost! Pak už jen fotku postněte na Instagram s hashtagem  #myvuch. Jen prosím nezapomeňte, že profil musí být veřejný, abychom fotku viděli a mohli ji ohodnotit.

Pak už jen čekejte, až se vám ozveme, že jste vyhrály a posíláme vám malou radost. Vstupem do soutěže nám udělujete právo na vaši fotku, kterou v případě výhry zveřejníme na našich sociálních sítích. Tedy nejen, že dostanete výhru, ale vaše umění bude navíc veřejně lákat další milovnice kabelek, peněženek a všeho, co je zkrátka noblesně nevšední.

 

 

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Získej unikátní doplňky díky limitované kolekci kabelek a peněženek Rataj Získej unikátní doplňky díky limitované kolekci kabelek a peněženek Rataj
Obuj se do stylu díky novým dámským teniskám Vuch Obuj se do stylu díky novým dámským teniskám Vuch
Známe novou Vuchlady 2021! Známe novou Vuchlady 2021!
Zapoj se do soutěže Vuchworld a vyhraj romantický pobyt v Glamping Brdy Zapoj se do soutěže Vuchworld a vyhraj romantický pobyt v Glamping Brdy