SVĚT VUCH

Že ještě nemáš soutěží dost? My taky ne! Vyfoť se s kámoškou a vyhraj

01.06.2018 REDAKCE
Autor článku

Pokud Instagram nevládne celému světu, tak vládne minimálně světu fotek. O tom jsme se ostatně přesvědčili na vlastní oči při jarní soutěži, díky níž jsme se mohli pokochat fotkami, které rozhodně nepostrádaly vtip a kreativitu. A že se nám tajil dech! Jedna byla hezčí než druhá… A jak by taky ne, spojení jarní scenérie, krásných žen a produktů VUCH nemohlo dopadnout jinak než na jedničku.

Jaro a VUCH? Dvojka, které to sluší

Rozkvetlé koruny stromů a jarní příroda přímo sváděla k perfektní fotce, netrvalo dlouho a pod hashtagem #myvuch se objevovaly úžasné fotky, které by vydaly na celé album. Vybrat ty nejlepší? Nelehký úkol, před který jsme byli postaveni. Po dlouhém hloubání jsme vybrali výherkyně a poslali jsme jim jeden z kousků VUCH. Že jim nový přírůstek do rodiny bude dělat radost celé jaro? Nepochybně! A nejen to, stane se kouskem, jenž dokáže ovládnout jakékoliv roční období.

Vyhraj i ty

Navnadili jsme tě na další soutěž? Chceš se radovat z nového úlovku i ty? Tak to nebudeme natahovat. Pojďme si říct, o co tady tentokrát běží. Už máš nažhavený foťák? Budeš ho potřebovat.

BFF aneb ve dvou se to lépe táhne

Máš kámošku, které bys svěřila i ta nejtajnější tajemství? Pak jsi právě splnila první bod naší nové instagramové soutěže. Teď už jen stačí vyfotit se s ní a s některým produktem VUCH, přidat fotku na Instagram pod hashtagem #myvuch a netrpělivě očekávat, jestli se právě ty staneš novou výherkyní.

Nezapomeň: Tvůj profil na Instagramu musí být veřejný, abychom mohli fotku ohodnotit.

Staň se královnou našeho Instagramu

Ve chvíli, kdy fotku označíš hashtagem #myvuch uděluješ nám právo k tomu, abychom fotografii zveřejnili na svých sociálních sítích. Tvoji fotku tak nebude obdivovat nejen naše porota, ale i tisíce našich fanoušků! Staň se pro ně novou módní ikonou.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Vuchlady 2023: Na kolena mě jen tak něco nesrazí. A i kdyby, tak se nedám Vuchlady 2023: Na kolena mě jen tak něco nesrazí. A i kdyby, tak se nedám
Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny
Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023? Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023?
Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům


Zvolte svoji zemi