SVĚT VUCH

Že ještě nemáš soutěží dost? My taky ne! Vyfoť se s kámoškou a vyhraj

01.06.2018 REDAKCE
Autor článku

Pokud Instagram nevládne celému světu, tak vládne minimálně světu fotek. O tom jsme se ostatně přesvědčili na vlastní oči při jarní soutěži, díky níž jsme se mohli pokochat fotkami, které rozhodně nepostrádaly vtip a kreativitu. A že se nám tajil dech! Jedna byla hezčí než druhá… A jak by taky ne, spojení jarní scenérie, krásných žen a produktů VUCH nemohlo dopadnout jinak než na jedničku.

Jaro a VUCH? Dvojka, které to sluší

Rozkvetlé koruny stromů a jarní příroda přímo sváděla k perfektní fotce, netrvalo dlouho a pod hashtagem #myvuch se objevovaly úžasné fotky, které by vydaly na celé album. Vybrat ty nejlepší? Nelehký úkol, před který jsme byli postaveni. Po dlouhém hloubání jsme vybrali výherkyně a poslali jsme jim jeden z kousků VUCH. Že jim nový přírůstek do rodiny bude dělat radost celé jaro? Nepochybně! A nejen to, stane se kouskem, jenž dokáže ovládnout jakékoliv roční období.

Vyhraj i ty

Navnadili jsme tě na další soutěž? Chceš se radovat z nového úlovku i ty? Tak to nebudeme natahovat. Pojďme si říct, o co tady tentokrát běží. Už máš nažhavený foťák? Budeš ho potřebovat.

BFF aneb ve dvou se to lépe táhne

Máš kámošku, které bys svěřila i ta nejtajnější tajemství? Pak jsi právě splnila první bod naší nové instagramové soutěže. Teď už jen stačí vyfotit se s ní a s některým produktem VUCH, přidat fotku na Instagram pod hashtagem #myvuch a netrpělivě očekávat, jestli se právě ty staneš novou výherkyní.

Nezapomeň: Tvůj profil na Instagramu musí být veřejný, abychom mohli fotku ohodnotit.

Staň se královnou našeho Instagramu

Ve chvíli, kdy fotku označíš hashtagem #myvuch uděluješ nám právo k tomu, abychom fotografii zveřejnili na svých sociálních sítích. Tvoji fotku tak nebude obdivovat nejen naše porota, ale i tisíce našich fanoušků! Staň se pro ně novou módní ikonou.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování? Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování?
Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce
Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou
Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně


Zvolte svoji zemi