VUCH

Radost od Vás

18.01.2019 REDAKCE
Autor článku

Radost od Vás

Celý rok nám od Vás chodí spousta krásných fotek, označujete svoje Vuch úlovky na instagramu, sdílíte nás na stories a na facebooku. Občas nestačíme žasnout, kam až Vás vušky doprovázejí. I kamarádi mi posílají fotky ze zahraničí, a z dovolených, kde potkali nejen naše peněženky. Musím se přiznat, že i moje srdíčko poskočí nadšením, když jeden z našich produktů u nějaké slečny zahládnu, a mám chuť vytáhnout mobil a blejsknout si to. 

Teď o Vánocích nám přišlo fotek nejvíc, také jsme pořádali fotosoutěž, kde jsme několik fotek odměnili. A nejen fotek, přišlo nám i moc hezkých vzkazů a recenzí. Takže jsem pár vybrala a podělím se s Vámi.

Protože věřte tomu nebo ne, něž si takový balíček s Vuch peněženkou rozbalíte, je za tím hromada práce, která trvá spousty měsíců. Od prvních nápadů a návrhů, výrobu, focení až po finální zabalení, aby k Vám dorazila krásně zabalená originální Vuška, od chrudimské značky Vuch. (Už brzy se můžete těšit na článek, kde Vás provedu životní cestou jedné naší peněženky. J) Jenom za prosinec k Vám putovalo 12 000 Vuch balíčků. Já osobně musím moc pochválit holky v expedici, protože Vánoce jsou u nás trochu maddness, a ony to zvládly bravurně. Dííky holky :-* Kluci v managementu jsou taky skvělí, ale je zas vychválím jindy. J

A proto - nebojte se s námi sdílet svoje štěstí.

Zdraví: Alice, Monča, Alča a Pája

Když nám od Vás přijde fotka nebo jakýkoli pozitivní ohlas, máme z toho velkou radost. A víme, že ta naše práce má smysl a někoho potěší.

Daniela Zrůstová – fotografka , grafička

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH a rok 2018? Dokonalá dvojka VUCH a rok 2018? Dokonalá dvojka
Značka VUCH pomáhá a ty s ní Značka VUCH pomáhá a ty s ní
Šťastné, stylové a barevné Vánoce s VUCH Šťastné, stylové a barevné Vánoce s VUCH