Vuch Magazín |    Potřebujete poradit? Naše infolinka +420 604 474 451
Parfémy

Parfém DOTS

Nová dámská vůně

"Neboj se projevit hravost a poodhal svou jedinečnou osobnost s květinově-ovocným gejzírem radosti a svůdnosti. Vůně Vuch DOTS je určena ženám, které chtějí objevit svět, vnímat ho všemi smysly a vystoupit z davu. Vůně je vhodná pro neobyčejné dny i vášnivé noci. "

Parfémovaná voda pro ženy 100 ml

899 Kč
Skladem

Přidat do listu přání


 
 
 

Vůně Vuch DOTS si získá tvoje srdce s prvním přivoněním. Samotný název v sobě ukrývá vodopád hravosti. Design se zábavnými puntíky ti do posledního puntíku vyplní představy o vůni tvých snů, i těch nejbláznivějších. Vydej se na cestu ženskosti a smyslnosti s vůní, která poplete hlavu všem ve tvém okolí.

 


S prvními akordy se rozehrává symfonie ovocných tónů. Osvěžující grapefruit vnáší do vůně nekonečnou vlnu svěžesti a spolu se sladkou, čerstvě utrženou broskví a černým rybízem tě uvítají ve světě, který nemá hranic. Srdce vůně bije akordy neodolatelné maliny, omamného jasmínu a fialového listu. Toto vzrušující aroma se postupně mísí s hřejivým cedrovým dřevem a jantarem, skrytým v samotném základu. Bílé pižmo, které je poslední složkou vůně, ti vdechne nebezpečnou dávku smyslnosti. Nech se okouzlit vůní Vuch DOTS a podmaň si srdce každého muže.