Vuch Magazín |    +420 604 474 451 (PO-PÁ 08:00-16:00)
-20% VÝPRODEJ
Parfém DOTS
Parfém DOTS
Parfém DOTS
Parfém DOTS

Parfém DOTS

Skladem Nová dámská vůně 
899 Kč 719 Kč
Počet kusů

Přidat do listu přání

"Neboj se projevit hravost a poodhal svou jedinečnou osobnost s květinově-ovocným gejzírem radosti a svůdnosti. Vůně Vuch DOTS je určena ženám, které chtějí objevit svět, vnímat ho všemi smysly a vystoupit z davu. Vůně je vhodná pro neobyčejné dny i vášnivé noci. "

Parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Popis

 
 
 

Vůně Vuch DOTS si získá tvoje srdce s prvním přivoněním. Samotný název v sobě ukrývá vodopád hravosti. Design se zábavnými puntíky ti do posledního puntíku vyplní představy o vůni tvých snů, i těch nejbláznivějších. Vydej se na cestu ženskosti a smyslnosti s vůní, která poplete hlavu všem ve tvém okolí.

 


S prvními akordy se rozehrává symfonie ovocných tónů. Osvěžující grapefruit vnáší do vůně nekonečnou vlnu svěžesti a spolu se sladkou, čerstvě utrženou broskví a černým rybízem tě uvítají ve světě, který nemá hranic. Srdce vůně bije akordy neodolatelné maliny, omamného jasmínu a fialového listu. Toto vzrušující aroma se postupně mísí s hřejivým cedrovým dřevem a jantarem, skrytým v samotném základu. Bílé pižmo, které je poslední složkou vůně, ti vdechne nebezpečnou dávku smyslnosti. Nech se okouzlit vůní Vuch DOTS a podmaň si srdce každého muže.


Podobné produkty

Parfém DOTS tester 1ml

19 Kč
Nedostupné
x