MENU

Prodejny Vuch 

  • Bohužel, i naše kamenné prodejny Vuch musely být z důvodu nařízení vlády uzavřeny až do odvolání. Bylo jasné, že v závislosti na momentální situaci je to jen otázkou času. Ze zkušenosti s první vlnou jsme se na tuto situaci snažili co nejvíce připravit a mít pro Vás co nejvíce zboží skladem, aby se nestala situace, že na svojí Vušku budete muset čekat. Náš e-shop jede na plné obrátky a expedice na maximum, aby Vám vaše zásilky dorazily domů co nejdříve, a to již do druhého dne. 

Jaké jsou možnosti doručení našeho zboží k vám 

  • Spolupracujeme s kurýrní službou PPL a GLS, které stejně jako my dělají maximum pro zabezpečení maximálního bezpečí jak svých zaměstnanců, tak zákazníků. Z toho důvodu by jsme vás rádi požádali o platbu zboží předem buď online kartou, případně převodem na náš účet. Stále je možné i doručení na dobírku, ale dopravci i v tomto případě upřednostňují bezhotovostní transakci, tedy platbu kartou přímo řidiči.
  • Dalším z našich partnerů je Česká pošta, u které aktuálně využíváme pouze službu Balík do ruky. Zde platí stejná pravidla jako u kurýrních přeprav. 
  • Posledním našim partnerem je Zásilkovna, která má aktuálně otevřených přibližně 1500 výdejních míst, aktuální výdejní místa najdete buď u nás na webu při zvolení výdejního místa nebo přímo na stránkách Zásilkovny. 
  • O aktuální situaci ohledně přepravních služeb vás budeme informovat, věříme že dopravci vám vyjdou maximálně vstříc v této nelehké situaci a případné změny místa doručení nebo času konzultujte přímo s přepravcem, nebo se případně obraťte na naši zákaznickou linku, kde pro vás uděláme maximum pro vaší spokojenost. 

Potřebujete vyřešit reklamaci nebo vrácení zboží

  • Pro tyto případy jsme vám také stále k dispozici buď na emailové adrese info@vuch.cz nebo na tel. číslo: +420 604 474 451 v pracovní dny od 7:00 do 15:30 :-)
  • Nebojte se na nás s čímkoliv obrátit. Jsme tu pro VÁS :-)

 

DĚKUJEME ZA VAŠÍ PŘÍZEŇ I V TÉTO NELEHKÉ SITUACI. SPOLEČNĚ TO ZNOVU ZVLÁDNEME.

Tým Vuch


x