#5a99ab
#5a99ab
Vuch Magazín Prodejna |    +420 604 474 451 (PO-PÁ 08:00-16:00)

MATERIÁL A ZPRACOVÁNÍ

Kvalita ! To je oč tu běží.

Dlouho jsme vybírali a přemýšleli, jaký materiál bude nejvhodnější pro výrobu peněženek VUCH, protože jedním z bodů naší firemní politiky je podnikat v souladu s trvale udržitelným rozvojem, podporovat rozvojové státy v jejich tuzemské ekonomice, která povede k nápravě sociální situace v textilních firmách, kde dodnes většina zaměstnanců pracovala pod normou životního minima. Proto jsme se rozhodli, že naše peněženky budou vyráběny ze syntetické kůže.

Syntetická kůže je vynikající materiál, který je pružný, ale zároveň pevný, velmi odolný vůči poškození a vnějším vlivům. Je to vynikající materiál pro designérskou práci, který umožňuje stejnou kreativitu a zpracování jako klasická kůže. Pro naše peněženky využíváme hned několik typů syntetické kůže.


BAREVNÉ SPEKTRUM

Snažíme se Ti nabídnout širokou paletu barev a vzorů. Jsi originál a proto také potřebuješ originál barvu. Schází ti snad nějaká? Dej nám vědět.

 

 

NĚKOLIK TIPŮ NA PÉČI O VAŠI PENĚŽENKU

 

 

 

MOKRO A VLHKO

Pokud je peněženka mokrá doporučujeme ji pomalu a šetrně osušit, protože pokud ji budete sušit rychle a hrubě, může se stát, že materiál změní chemickou strukturu. Sušte ji při pokojové teplotě nebo na mírném větru.

SUCHO A TEPLO

Pokud je peněženka příliš vysušená je možné ji natřít brašnářským krémem popř. jiným krémem na přírodní a syntetickou useň, nejlépe vyrobeného z přírodního materiálu a bezbarvého, aby se nepoškodila textura peněženky a její původní barva.

ROZTAHOVÁNÍ

Přírodní ani syntetická useň se nikdy nestahují nazpět. Tudíž pokud si peněženku roztáhnete tím, že ji budete nosit přeplněnou, riskujete, že se nevrátí do původního tvaru.

ŠPÍNA A NEČISTOTY

Pokud je peněženka zašpiněná, nejlepším způsobem je ji jemně omýt hadříkem, namočeném v mýdlové vodě, bez použití chemických činidel.