Staň se #VuchLADY 2020! 

Snila jsi někdy o tom, jaké to asi je být fotomodelkou a užívat si veškeré péče a pozornosti, které se jí dostává? Máš jedinečnou možnost to zjistit! Jsi úsměvavá, veselá, miluješ módu a nejnovější trendy? 

Zapoj se do soutěže #vuchlady 2020!

 

Co můžu vyhrát?  

Na celý rok se staneš tváří mladé módní značky Vuch. Vyhraješ odměnu 10 000 Kč, celý rok budeš dostávat od Vuch nové produkty, staneš se tváří nové kolekce a užiješ si dny plné focení a hýčkání od vizážisty, natáčení videí a plno zábavy! Podíváš se do zákulisí firmy Vuch a na celý rok se staneš součástí našeho Vuchteamu.

Těšit se také můžeš na reprezentaci při akcích Vuch.

 

Jak se zapojím?

Nahraj svou fotografii na svůj facebookový nebo instagramový profil, označ ji hashtagem #vuchlady a do popisku napiš, proč bys měla být „Vuchlady“ právě ty. (Nezapomeň, že tvůj instagramový profil musí být veřejný, jinak tvou fotografii neuvidíme). 

Sdílením své fotografie jsi automaticky zapojena do soutěže.

Kdy mám fotografii na svůj profil přidat?

Sběr soutěžních fotografií trvá od 8.6. do 28.6. 2020. Nahraj svoji soutěžní fotografii kdykoli v tomto období a vyčkej na výběr semifinalistek. Na fotografii by ti mělo být vidět do tváře. :) 

 

 

Výběr druhého kola

Ze všech soutěžních fotografií přidaných v termínu od 8.6.2020 do 28.6.2020 pod hashtagem #vuchlady vybere Vuch team 5 semifinalistek, které postoupí do dalšího kola!

Stala jsem se finalistkou - co dál?

Pět vybraných semifinalistek dorazí 1.7.2020 k nám do pražské prodejny, kde si užijí líčení, focení a natáčení, které bude předcházet tomu nejdůležitějšímu - hlasování o vítězce, kdo se stane #vuchlady pro rok 2020! 

A to není vše! Všechny semifinalistky od nás obdrží vucher v hodnotě 1500 Kč na útratu v našem eshopu. To zní parádně, nemyslíš? 

Hlasování o vítězce bude probíhat od 6.7.2020 do 12.7.2020. A JAKO BONUS? Tvůj hlas se automaticky dostává do slosování o fajn ceny!     

Tak podpoř svoji favoritku a vyhraj třeba vucher nebo některý z našich produktů!

*Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže Vuch Lady či soutěž změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady

 

#vuch #vuchlady 

 

 
 
 
 
x
Zvolte svoji zemi