Vuch VUCH KIDS Magazín Prodejna |    +420 604 474 451 (PO-PÁ 08:00-16:00)
Vuch na cestách

Vyhraj poukázku na dovolenou snů od Vuch a cestovní kanceláře Pelikán!

Léto je bezpodmínečně tady a ty máš šanci vyhrát dovolenou dle tvého výběru! Že si děláme legraci? To vůbec ne! Zapoj svoji fantazii a svůj výtvor sdílej na svém instagramovém profilu s #vuchworld a #dovolenaspelikanem! Takhle jednoduché to je!

Jaká jsou pravidla soutěže


Jak vytvořit logo Vuch?

Jednoduše se můžeš vyfotit s našim produktem nebo logo Vuch namalovat do písku na pláži! V horách použij kamínky a poskládej je do tvaru našeho loga! Vytvoř logo jakkoliv chceš!

Soutěž o dovolenou startuje v pondělí 8.7.! Každý týden vybereme nejoriginálnější fotku, která postupuje do velkého finále! Autoři těchto 7 fotek získají poukázku do e-shopu v hodnotě 1 000 Kč! Dále proběhne veřejné hlasování o absolutního vítěze!

Fotky můžeš sdílet celé prázdniny, tedy až do 25.8. Na konci léta vyhlásíme šťastlivce, který získá 15 000 Kč na dovolenou dle svého výběru od cestovní kanceláře Pelikan.cz a výbavu na cesty od Vuch.


Nevíš jak na to?

Koukni jak probíhala soutěž v loni. Zůčastnilo se spoustu originálních fotografií. Inspiraci najdeš v našem magazínu nebo na instagramu pod #myvuch nebo #vuchworld.

Vuch travel

Nemáš výbavu na cesty? Omrkni naší Travel kolekci a vybav se. Potřebuješ batoh, tašku, brýle nebo kosmetickou tašku?

Znáš Pelikána?

Cestovní kancelář pelikán do soutěže věnovala 15 000 Kč na tvoji dovolenou!

Buď originální jako značka Vuch! Zapoj svoji fantazii, vytvářej logo Vuch na každém kroku a sdílej fotky!
Těšíme se na tvoje nápady