Valentýn
Valentýn

Charitativní kalendář VUCH 2022 Charitativní kalendář

299 Kč

Produkt je aktuálně vyprodaný

kdy bude opět skladem?

„Jsme rádi, že i díky vám můžeme pokračovat v tvorbě charitativních kalendářů. V letošním roce jsme se rozhodli podpořit organizaci Řádu Maltézských rytířů. Tato organizace se snaží pomáhat lidem s nejrůznějšími druhy handicapů. Ať už jde o handicap fyzický nebo mentální. Děkujeme i všem osobnostem, které se nechali zvěčnit a pomohli tak dobré věci.“

  • CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ 2022>
  • Celkový náklad 500 ks
  • Formát - A2
  • 16 listů + zadní karton
  • Vazba TWIN
  • Materiál přední a zadní listy 250g KM, vnitřní listy 200g KM

PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ:

Alice Bendová, Natálie Debnárová, Michaela Tomešová, Aneta Krejčíková, Anna Jirčíková, Marie Renčová, Nikol Kouklová, Barbora Kubíčková, Radka Pavlovčinová, Martin Mikyska, Andrea Ehret, Martin Kůs, Ondřej Hyrš, Kristýna Hromádková, Daniela Zrůstová, Simona Zelinková

 

V rámci focení vzniklo 12 unikátních obrazů z dílny známé malířky Andrei Ehret. Ta na plátno projektovala pocity osobností, které si vybrali jim nejbližší produkt od VUCH. Tyto obrazy, které mají svůj název budou vydraženy a výdělek opět poputuje směrem k Řádu Maltézských rytířů.

Popis
Záruka 24 měsíců
Doprava a platba

Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout i osobně na jedné z našich poboček nebo si je nechat zaslat na doručovací adresu. K dispozici ti jsou naši dopravci: PPL, Česká pošta, Zásilkovna a Zásilkovna - kurýrní služba.

 

Zboží můžeš uhradit hotově, převodem na účet nebo online kartou. 

 

V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz. 

 

 


CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ VUCH 2022

Jsme rádi, že i díky vám můžeme pokračovat v tvorbě charitativních kalendářů. V letošním roce jsme se rozhodli podpořit organizaci Řádu Maltézských rytířů. Tato organizace se snaží pomáhat lidem s nejrůznějšími druhy handicapů. Ať už jde o handicap fyzický nebo mentální. Děkujeme i všem osobnostem, které se nechali zvěčnit a pomohli tak dobré věci.

Charitativní kalendář VUCH 2022
Zvolte svoji zemi