Výprodej
Výprodej

Nancy

DÁMSKÁ PENĚŽENKA
Skladem
Můžete mít již 25. 01.
Varianty
Dárkové balení Letter Dárkové balení Letter

DÁRKOVÉ BALENÍ LETTER

"Nový "VUCH" obal. Chceš mít svoji "vušku neustále v bezpečí? A nebo pytlík použít na všechny ty drobnosti, které se ti povalují v kabelkce? Pak je tento pytlík pouze za 49 kaček přesně to co potřebuješ."

Dárkové balení Rose Dárkové balení Rose

DÁRKOVÉ BALENÍ LETTER

"Nový originální Vuch obal. Chceš mít svoji "vušku neustále v bezpečí? A nebo pytlík použít na všechny ty drobnosti, které se ti povalují v kabelkce? Pak je tento pytlík pouze za 49 kaček přesně to co potřebuješ."

Charitativní kalendář VUCH 2022 Charitativní kalendář VUCH 2022

CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ VUCH 2022

Jsme rádi, že i díky vám můžeme pokračovat v tvorbě charitativních kalendářů. V letošním roce jsme se rozhodli podpořit organizaci Řádu Maltézských rytířů. Tato organizace se snaží pomáhat lidem s nejrůznějšími druhy handicapů. Ať už jde o handicap fyzický nebo mentální. Děkujeme i všem osobnostem, které se nechali zvěčnit a pomohli tak dobré věci.

599 Kč 539 Kč

„Doplněk, který jen tak nevyjde z módy a nepřestane tě bavit? Elegantní, jednoduchá černá peněženka, která ti kromě svého vzhledu vyrazí dech také svou prostorností a praktičností. Nesmíme taky zapomenout dodat, že ti perfektně padne do ruky.“

  • Uzavíratelná kapsa na zip na mince
  • Dvě prostorné kapsy na bankovky
  • Vnější kapsička na zip
  • Prostor pro 12 karet
Mince Mince
Bankovky Bankovky
Občanka Občanka
6-12 karet 6-12 karet
Popis
Materiály a údržba
Doprava a platba
VŠECHNY PENĚŽENKY
ZASÍLÁME V
DÁRKOVÉM BALENÍ
Náš zodpovědný přístup

ZIPPY COLLECTION 

„Kup si peněženku, co má zip a hned se budeš cítit líp! Nevěříš? Vyzkoušej zipovou terapii s peněženkami z kolekce Zippy, které ti s každým rozepnutím zipu zlepší náladu. Vždy ti navíc připomenou, že máš své peníze, které pečlivě střeží, použít na něco, co ti vykouzlí úsměv na tváři.“


Hodnocení zákazníkůOvěřený zákazník
22. 08.
100%  

přesně jako na obrázku, prostorná, kvalitní


Ověřený zákazník
23. 04.
100%  

Moc hezká peněženka, naprosto splňuje, co od ní očekávám, má pro mě příjemné a přehledné vnitřní členění, vzhledově se mi moc líbí. Přišla krásně dárkově zabalená (nebyla objednána jako dárek). To je maličkost, ale potěší :-)


Ověřený zákazník
15. 11.
100%  

Skvělý materiál, mám raději peněženky se zipem a ty od Vuch si nemůžu vynachválit. Vejdou se do ní karty co potřebuji, peníze i drobné. Vše má svoje místo, takže můžu jen doporučit.