Letní výprodej
Letní výprodej

Gloria

DÁMSKÁ PENĚŽENKA
Skladem
Můžete mít již 05. 08.
Varianty
Dárkové balení Letter Dárkové balení Letter

DÁRKOVÉ BALENÍ LETTER

"Nový "VUCH" obal. Chceš mít svoji "vušku neustále v bezpečí? A nebo pytlík použít na všechny ty drobnosti, které se ti povalují v kabelkce? Pak je tento pytlík pouze za 49 kaček přesně to co potřebuješ."

Dárkové balení Rose Dárkové balení Rose

DÁRKOVÉ BALENÍ LETTER

"Nový originální Vuch obal. Chceš mít svoji "vušku neustále v bezpečí? A nebo pytlík použít na všechny ty drobnosti, které se ti povalují v kabelkce? Pak je tento pytlík pouze za 49 kaček přesně to co potřebuješ."

549 Kč 302 Kč

„Máme za to, že by i peněženka měla odrážet tvoji osobnost. Takže pokud jsi kreativní, neotřelá a zábavná, patříte s touto černou peněženkou s originálními barevnými skvrnami dohromady.“

6-12 karet
Bankovky
Fotka
Mince
Občanka
RFID ochrana
Popis
Materiály a údržba
Doprava a platba
VŠECHNY PENĚŽENKY
ZASÍLÁME V
DÁRKOVÉM BALENÍ

tri

tri

tri


BARVY, UMĚNÍ, FANTAZIE... 

„Hranice mezi světem módy a světem umění je velice tenká. V některých případech se oba tyto světy prolnou a vznikne něco tak originálního a nepřehlédnutelného, jako jsou tyhle krásné barevné a hravé vušky. Představujeme ti peněženky plné barev, při jejichž navrhování měla fantazie dveře dokořán! Tak na nic nečekej a nech se jimi inspirovat, nadchnout a okouzlit!“

Gloria

Hodnocení zákazníkůOvěřený zákazník
20. 05.
100%  

Peněženka je krása a prostorná, kvalitně ušitá. A voní :)

  • Vejde se tam hodně karet
  • Je pevná
  • Dostatečně velká na papírové peníze

Ověřený zákazník
17. 04.
100%  

Kvalitní a pěkný materiál, dostatečné množství přihrádek , velmi vzhledná barevnost produktu. Tento produkt doporučuji a plánuji koupit i dceři, jen v jiném barevném provedení.


Ověřený zákazník
30. 09.
100%  

Krasně barevná,prostorná peněženka.