SVĚT VUCH

4. narozeniny jsme oslavili novým showroomem v Praze

11.11.2019 REDAKCE
Autor článku

Víš, že už jsou to čtyři roky, co se značka VUCH „narodila“? Taky se ti zdá, že to neuvěřitelně letí? Za tu dobu jsme stihli představit celou řadu stylových kousků pro ženy i ty nejmenší. A naše čtvrté narozeniny jsme se rozhodli oslavit ve velkém stylu. „Nadělili“ jsme si nový kamenný obchod a showroom v Praze na Žižkově. A jeho otevření si zasloužilo náležitou oslavu!

Spousta starostí, spousta radosti

Za otevřením kamenné prodejny stálo nepředstavitelné množství práce, ale výsledek jednoznačně stojí za to. A my už se nemůžeme dočkat toho, až ho sama ohodnotíš. Přijdeš se za námi podívat? V showroomu můžeš zakoupit veškerý náš sortiment, který je dostupný na stránkách, ale můžeš přijít taky omrknout dětský sortiment značky Vuch Kids! No a pokud to nestíháš během týdne, nemusíš věšet hlavu. Prodejna je otevřená i v sobotu od 10 hod do 15 hod a najdeš nás na adrese Bořivojova 106.

A jak dopadly oslavy?

Otevření nového showroomu společně se čtvrtými narozeninami si vyžádaly velkolepou oslavu, která proběhla 8.listopadu přímo v prostorách showroomu. Kromě samotné prohlídky showroomu se jedlo, pilo, seznamovalo a jednoduše byl to večer plný zábavy.  Popřát hodně štěstí a zazpívat nám přišla i zpěvačka Markéta Kadetová. Chybět samozřejmě nesměla ani soutěž o produkty Vuch, které se ujala Aneta Pavlatová, jedna z našich Vuch Ladies. A co ty? Byla jsi u toho? 

Moc všem děkujeme za účast a my se už těšíme na další akci s vámi!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Charitativní kalendář VUCH  pro Kliniku dětské hematologie a onkologie UK 2LF a FN Motol Charitativní kalendář VUCH pro Kliniku dětské hematologie a onkologie UK 2LF a FN Motol
Vuchlook č.2, na scénu! Vuchlook č.2, na scénu!
Pomoc zvířátkům ze záchranné stanice a ekoncentra Pasíčka Pomoc zvířátkům ze záchranné stanice a ekoncentra Pasíčka
Další focení, další novinky, opět VUCH! Další focení, další novinky, opět VUCH!