SVĚT VUCH

Chceš vědět, jak probíhalo natáčení a focení nové kolekce s našimi Vuch Ladies?

21.10.2019 REDAKCE
Autor článku

Možná sis všimla, že v květu proběhla soutěž Staň se Vuch Lady. Možná už taky víš, jak dopadla. A pokud ne, připomeneme ti, že jsme Vuch Ladies vybraly hned dvě, a sice Anetu Pavlatovou a Nikol Hašovou. Tyto okouzlující nové tváře české značky Vuch od nás dostaly poukaz v hodnotě 5000 Kč do e-shopu vuch.cz a získaly také příslib profesionálního nafocení letní kolekce s novinkami VUCH. A jak to celé probíhalo? Pojď s námi nahlédnout za oponu.

Videa a fotky, které mají styl

Holky si nás v první minutě získaly svou energií a spontánností. Rozhodli jsme se proto, že s nimi nenafotíme jen fotky, ale že se pustíme taky do natočení videa. Společně s naším týmem jsme se sešli v prostorách našeho nového showroomu na pražském Žižkově. A dali se do práce.

V péči profesionálů

Holky si vzala do parády profesionální vizážistka, která se postarala o nádherné líčení a také o účes. A to byl ten pravý čas vyrazit do ulic. Společnost nám dělal nejen skvělá fotografka a kameraman, ale také novinky z dílny VUCH v podobě batohů, cestovních tašek, peněženek, kabelek a doplňků. Fotili jsme a natáčeli na Žižkově. Zaujalo nás například prostředí nákladového nádraží nebo národního památníku na Vítkově.

Bláznivé vs. Elegantní

Vzhledem k tomu, že značka VUCH má hned dvě stránky, jednu hravou a druhou elegantní, rozhodli jsme se natočit taky dvě videa ve dvou stylech. Jedno takříkajíc „crazy“ a druhé více elegantní a senzuální.

Mezi kapkami deště…

I přesto, že nám focení a natáčení během celého dne znepříjemňovalo deštivé počasí, výsledek stojí za to. No ostatně posuď sama.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH rozdává dárky sestřičkám v nemocnici VUCH rozdává dárky sestřičkám v nemocnici
VUCH soutěží o ocenění podnikatel roku 2020 VUCH soutěží o ocenění podnikatel roku 2020
Fotosoutěž VuchWORLD Fotosoutěž VuchWORLD
VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení! VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení!