SVĚT VUCH

Chceš vědět, jak probíhalo natáčení a focení nové kolekce s našimi Vuch Ladies?

21.10.2019 REDAKCE
Autor článku

Možná sis všimla, že v květu proběhla soutěž Staň se Vuch Lady. Možná už taky víš, jak dopadla. A pokud ne, připomeneme ti, že jsme Vuch Ladies vybraly hned dvě, a sice Anetu Pavlatovou a Nikol Hašovou. Tyto okouzlující nové tváře české značky Vuch od nás dostaly poukaz v hodnotě 5000 Kč do e-shopu vuch.cz a získaly také příslib profesionálního nafocení letní kolekce s novinkami VUCH. A jak to celé probíhalo? Pojď s námi nahlédnout za oponu.

Videa a fotky, které mají styl

Holky si nás v první minutě získaly svou energií a spontánností. Rozhodli jsme se proto, že s nimi nenafotíme jen fotky, ale že se pustíme taky do natočení videa. Společně s naším týmem jsme se sešli v prostorách našeho nového showroomu na pražském Žižkově. A dali se do práce.

V péči profesionálů

Holky si vzala do parády profesionální vizážistka, která se postarala o nádherné líčení a také o účes. A to byl ten pravý čas vyrazit do ulic. Společnost nám dělal nejen skvělá fotografka a kameraman, ale také novinky z dílny VUCH v podobě batohů, cestovních tašek, peněženek, kabelek a doplňků. Fotili jsme a natáčeli na Žižkově. Zaujalo nás například prostředí nákladového nádraží nebo národního památníku na Vítkově.

Bláznivé vs. Elegantní

Vzhledem k tomu, že značka VUCH má hned dvě stránky, jednu hravou a druhou elegantní, rozhodli jsme se natočit taky dvě videa ve dvou stylech. Jedno takříkajíc „crazy“ a druhé více elegantní a senzuální.

Mezi kapkami deště…

I přesto, že nám focení a natáčení během celého dne znepříjemňovalo deštivé počasí, výsledek stojí za to. No ostatně posuď sama.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Další ročník VuchLady startuje právě TEĎ! Další ročník VuchLady startuje právě TEĎ!
Charitativní kalendář VUCH  pro Kliniku dětské hematologie a onkologie UK 2LF a FN Motol Charitativní kalendář VUCH pro Kliniku dětské hematologie a onkologie UK 2LF a FN Motol
Vuchlook č.2, na scénu! Vuchlook č.2, na scénu!
Pomoc zvířátkům ze záchranné stanice a ekoncentra Pasíčka Pomoc zvířátkům ze záchranné stanice a ekoncentra Pasíčka