SVĚT VUCH

I ty máš svátek! Využij dopravu zdarma

08.03.2018 REDAKCE
Autor článku

I ty máš svátek! Využij dopravu zdarma

MDŽ. Tři písmenka, která na nás vždy začátkem března útočí a v mnohých z nás probouzí rozporuplné pocity. Co se ti vybaví ve spojení s MDŽ? Že by slova na K? I přesto, že je Mezinárodní den žen slavený 8. března, spojený s komunismem a karafiáty, tento svátek se narodil mnohem dříve a jeho vnik souvisí s ušlechtilejší myšlenkou. Začal se slavit už v roce 1907 a souvisel s bojem za ženská práva. A ty rozhodně právo na nový úlovek značky VUCH máš!

Cesta do minulosti

Už je to více než 100 let kdy se americké švadleny rozhodly stávkovat a daly tím najevo svou nespokojenost s postavením nejen práci, ale i ve společnosti. V roce 1975 byl dokonce Mezinárodní den žen uznán jako svátek ve všech zemích a je důkazem rovnoprávnosti, spravedlnosti, míru a rozvoje.

Nasměruj muže na stránky VUCH

Mohlo by se zdát, že je u nás tento svátek zcela zapomenutý, opak je pravdou. Řada mužů stále nezapomíná důležitým ženám ve svém okolí popřát a obdarovat je nějakým dárkem. O tom, jaký dárek to bude, můžeš zčásti rozhodnout i ty sama, stačí nenápadně upozornit na to, co by ti udělalo velkou radost.

Oslav MDŽ po svém

Neznáme jediný důvod, proč si nechat ujít příležitost k oslavě a obdarovat se sama. Proto bys ani ty neměla na MDŽ zanevřít ani ve chvíli, kdy muži ve tvém okolí MDŽ neslaví. S blížícím se jarem můžeš navíc propojit oslavu Mezinárodního dne žen s doplněním tvého šatníku o nový kousek, se kterým oslavíš první prosluněné jarní dny.

Nezapomeň na dopravu zdarma

Zcela souhlasíme s tím, že by si ženy zasloužily oslavu na svou počest několikrát do roka. Proto si v rámci oslav MDŽ můžeš vybrat jakýkoliv nezaměnitelný kousek VUCH a  počítat s dopravou zdarma. Už ti něco padlo do oka?

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny
Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023? Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023?
Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům
Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023? Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023?


Zvolte svoji zemi