SVĚT VUCH

Monča a Ilča jsou tu zas, a přináší ti novou VIP akci!!

12.05.2017 MONČA A ILČA
Autor článku

Monča a Ilča jsou tu zas, a přináší ti novou VIP akci!!

Půlka května skoro za námi a pořádné teplo stále nikde, i když se nám sluníčko občas ukáže, sníh ještě také překvapí! K něčemu však je takové počasí také dobré, pořád je ještě čas vyrýsovat postavu do plavek! S Ilčou se jdeme nejraději protáhnout na power jógu, kde uvolníme tělo i duši po náročných dnech. Abychom té pohody však neměly moc, často vyrážíme na in -line brusle, kde provětráme všechny svaly. Občas ale neodoláme a stavíme se v rámci tréninku na zmrzku. A jak se připravuješ na letní sezónu ty?

Hlavně nezapomeň, blíží se Den matek a kdo jiný by měl dostat dáreček, než ta, která se o Tebe stará i když už nejsi malé dítě? Samozřejmě jsou to maminky, co nás povzbuzují, pokud nám není nejlépe a budou nás mít rády ať uděláme cokoli. Za to si určitě zaslouží potěšit!

Jako dárek pro všechny maminky jsme vybraly pro následující dny slevu 20% na krásnou cross body kabelku Hellish, elegantní Flutty, hodinky Kirsten a Jennifer, samozřejmě nesmí chybět peněženky? Rainbow či Winy, ale také super šperky Náhrdelník W Black či Náušnice W black, takže nezapomeň maminku překvapit a ještě jí honem něco objednej!

Adiós amigos! Monča a Ilča

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Lucka Borhyová novou Vuch ambasadorkou Lucka Borhyová novou Vuch ambasadorkou
Charitativní kabelka na podporu projektu Tělo s příběhem Charitativní kabelka na podporu projektu Tělo s příběhem
Giving Tuesday: I díky Tobě jsme vybrali 30 000 Kč pro Fandi mámám Giving Tuesday: I díky Tobě jsme vybrali 30 000 Kč pro Fandi mámám
Jak se fotí Vánoce ve Vuch aneb Vuchladies u stromečku Jak se fotí Vánoce ve Vuch aneb Vuchladies u stromečku


Zvolte svoji zemi