SVĚT VUCH

S podzimem přichází nová soutěž, kterou si nesmíš nechat ujít

20.09.2018 REDAKCE
Autor článku

S podzimem přichází nová soutěž, kterou si nesmíš nechat ujít

Mrzí tě, že už je léto u konce a že se o slovo pomalu hlásí podzim? Víme, jak zahnat podzimní splín! Připravili jsme si pro tebe soutěž, která ti dokáže ve vteřině zvednout náladu. A nejen tobě, podzimní dny můžeš především zpříjemnit svým kamarádkám. Stačí se účastnit podzimní VUCH soutěže, která probíhá od 19. 9. do 19. 11. 2018.

Zapojení do soutěže snad nemůže být jednoduší

Ptáš se, jak se účastnit soutěže o skvělé ceny plné barev, které rozzáří tvé podzimní dny? Stačí navštívit webové stránky VUCH a poslat pozvánku svým 5 kamarádkám na Facebooku. Jistě ti za to poděkují, protože právě ony se budou moci zúčastnit soutěže o jeden z našich VUCH dárků ve chvíli, kdy přes odkaz, který jim přijde na Messengeru, vyplní svou e-mailovou adresu. Tak neváhej a udělej radost jedné ze svých kamarádek.

Co je ve hře?

Nedáš dopustit na peněženky VUCH? Chtěla bys mít nejraději ve sbírce všechny kabelky? Nebo tvoje srdce bije v rytmu hodinek VUCH? Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděla ano, přijdeš si na své. Výhry jsou rozděleny hned do tří kategorií. V první kategorii na tvoje kámošky čeká jedna ze stylových peněženek, v druhé jedna z nepřehlédnutelných kabelek a ve třetí jeden z dechberoucích setů kabelky a hodinek. V první kategorii vyhrává každý 100. e-mail, ve druhé každý 500. e-mail a ve třetí každý 1000. e-mail, který nám přiletí do schránky. A když budeš mít štěstí tak tě třeba i jedna s kamarádek pozve do soutěže a na skvělé ceny se budeš moci těšit i ty :-)

Už ses zapojila do naší podzimní soutěže VUCH? Na nic nečekej, právě teď je ten pravý čas.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny
Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023? Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023?
Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům
Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023? Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023?


Zvolte svoji zemi