SVĚT VUCH

Pomáhej společně s Vuch!

25.04.2019 REDAKCE
Autor článku

Pomáhej společně s Vuch!

Neziskovou organizaci založil v roce 2014 pan Tomáš Martinek. Vizí spolku Hurá na Výlet je zprostředkování jednodenních bezpečných výletů seniorům starším 65 let a osobám ZTP.

Značka Vuch si váží záslužné činnosti a spolek podporuje! Dlouhodobá finanční podpora umožňuje seniorům trávit čas aktivně. Víš, že udělat někomu radost můžeš i ty? Přečti si o spolku a jeho činnostech a pošli někoho na výlet!

Pomáhejme společně s Vuch!

Spolek Hurá na výlet je kolektiv mladých lidí se srdcem na pravém místě. Nezisková organizace zajišťuje finančně dostupné výlety pro seniory a osoby ZTP. Spolek působí v pěti krajích – Pardubickém, Královéhradeckém, Jihomoravském, na Vysočině a v Praze 7. Zprostředkovává jednodenní, nenáročné a bezpečné výlety, které s účastníky vždy absolvují také vyškolení zdravotníci a asistenti.

Pomáhejme společně s Vuch!

Během loňského roku se Hurá spolku podařilo zorganizovat 35 výletů! Bohužel autobus má omezenou kapacitu a na výlet se vždy nedostanou všichni zájemci. Každý výlet zahrnuje oběd, vstupy, služby personálu a průvodce. Senior vždy zaplatí pouze 100,-, ovšem celkové náklady na osobu se pohybují kolem 800,-.

Právě tyto finanční prostředky spolek Hurá na výlet získává z grantů, podpory města Chrudim i veřejnosti. Díky podpoře může Hurá spolek vyslat na výlety více autobusů a vykouzlit úsměv na tváři více lidem. Koncem minulého roku se díky 20 000,- od Vuch mohlo na výlet vypravit více autobusů!

Pomáhejme společně s Vuch!

Značka Vuch je hrdým sponzorem spolku a jednou z mnoha společností, které podporují aktivní život seniorů. Chceš darovat radost stejně jako my? Pošli libovolnou částku na transparentní účet a daruj výlet.

 

Pomáhej společně s Vuch!

 

Díky vysokému zájmu pořádá spolek Hurá na výlet také nejrůznější kulturní akce s hudebním doprovodem a praktickými přednáškami např. o možnostech seniorů v případě krizové situace nebo zvyšování povědomí o tzv. „šmejdech“.

Dobří lidé z Hurá na výlet provozují také Centrum pro seniory, kde letos otevírají jógu pro seniory, kurzy na počítačích nebo ovládání telefonu. Centrum je otevřeno vždy od pondělí do středy, ve čtvrtek a pátek se zde konají zmiňované kulturní akce.

Pomáhejme společně s Vuch!

Spolek Hurá na výlet se přihlásil do evropského projektu Sozial Marie, prestižní soutěž o sociální inovace. Z 250 projektů z Evropské unie byl nominován mezi 33 nejlepších a na začátku května Spolek vyráží do Vídně na slavnostní předávání cen, kde mohou získat až 15 000 Euro na další výlety!

Za celý Vuch přejeme spoustu úspěchů!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny
Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023? Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023?
Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům
Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023? Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023?


Zvolte svoji zemi