MENU
INSPIRACE

Tipy na dárky pro ženy tvého života

28.02.2019 REDAKCE
Autor článku

Tipy na dárky pro ženy tvého života

 

Sv. Valentýn je původně americký svátek a v evropských zemích se šíří především z komerčních důvodů. Však jsou taky výlohy obchodů růžové hned potom, co zmizí poslední náznaky Vánoc!

V Česku lidé více uznávají právě Mezinárodní den žen, který připadá na 8. března. Víš vůbec, proč tento slavnostní den vznikl? Ne? K výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. To už je nějaký pátek, nicméně u nás se stal významným v roce 2004.

Dovolíme si připomenout, že lásku a náklonost bychom si s ženami našeho života měly dávat během celého roku. Materiální věci nejsou důležité, nicméně co si budem… Nějaká ta „kabelčička“ z lásky udělá taky obrovskou radost! Zajímavé kousky najdeš tady →  Kabelky.

 

Nemálo plusových bodů určitě získáš i díky dárku v podobě peněženky. Ať už malé, velké, barevné nebo elegantní.

Vybírej hííír → Peněženky.

 

No a o dárku v podobě zářivých hodinek nemá cenu váhat už vůbec. Každá ženská je tak trochu straka a všechno třpytivé ji láká.

Všechno co se třpytí → Hodinky.

 

Na závěr máme jednu perličku. Teda spíš korále! Tyhle náramky jsou vyrobené z přírodních minerálů, náhrdelníky a náušnice zase z nerezové oceli.

Mrkni sem → Šperky.

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Mysli (eko)logicky a pořiď si novou peněženku VUCH z recyklovatelného materiálu Mysli (eko)logicky a pořiď si novou peněženku VUCH z recyklovatelného materiálu
Seznam se s Defiance, s kabelkami VUCH z limitované kolekce Seznam se s Defiance, s kabelkami VUCH z limitované kolekce
Kdo má pod čepicí, zdobí se novými čepicemi VUCH Kdo má pod čepicí, zdobí se novými čepicemi VUCH
Přemýšlíš nad dokonalým vánočním dárkem? Objev vánoční sety VUCH! Přemýšlíš nad dokonalým vánočním dárkem? Objev vánoční sety VUCH!