INSPIRACE

Novinka VUCH: Batůžky (nejen) pro maminky

03.09.2020 REDAKCE
Autor článku

Stylový batůžek, který můžeš hodit na záda a vyrazit do přírody nebo do města. Popis, pod kterým si můžeš představit téměř jakýkoliv batůžek. Čím je tedy novinka VUCH tak inovativní? Tím, že batůžek můžeš pomocí klipsů připevnit na kočárek, a získáš tak praktickou tašku, do níž schováš všechny nezbytnosti pro tvoje miminko.

Nové batůžky VUCH 2v1

Batůžky jsou navrženy s ohledem na potřeby každé maminky. Snadno se totiž díky klipsům promění ve stylovou tašku na kočárek, kterou ti zaručeně bude tvoje okolí závidět. A nebyla by to česká značka VUCH, aby batůžek nedomyslela do posledního puntíku. Je proto nejen krásný na pohled, ale obsahuje také řadu přihrádek, díky nimž ve vteřině najdeš všechny potřebné věci.

Celá řada praktických vychytávek

Jak už jsme nastínili výše, batůžky jsou testované maminkami, a proto přináší celou řadu skvělých vychytávek, těšit se můžeš na velký hlavní prostor, kterému nechybí kapsička na drobnosti na zip. V batůžku se nachází také dvě vnitřní přihrádky bez zapínání, dvě boční přihrádky, jedna přední kapsa na zip a také dvě termo přihrádky. Ty zaručené oceníš v teplých dnech, kdy do nich budeš chtít schovat něco dobrého na zub. A to stále není vše. Další vychytávkou je odepínací ucho s možností úchytu na kočárek.

Několik krásných barevných provedení

Chceš, aby taška na kočárek perfektně ladila ke tvému kočárku? Pak tě jistě potěší, že batůžek 2v1 můžeš vybírat hned z několika barevných provedení. Vsadíš na elegantní černou? Padl ti do oka šedý batůžek? Anebo chceš rozzářit svůj kočárek fialkovou nebo modrou barvou?

TIP: Batůžek jako perfektní dárek

Přemýšlíš, jakým dárkem potěšit nastávající maminku. Co jí tak věnovat stylový a praktický kousek v podobě batůžku?

Objev novinku VUCH, která si tě získá svým vzhledem i praktičností.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023? Co bude v kabelkovém kurzu v roce 2023?
Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod? Kožená peněženka není jen tak. Víš, jak o ni pečovat a případně ji vyčistit od menších či větších nehod?
Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat? Pánské spodní prádlo jako dárek. Víš, jak správně vybrat?
Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku Jak vybrat cestovní tašku: Vyraz na výlet a vyvětrej svou Vušku


Zvolte svoji zemi