SVĚT VUCH

5 tipů na vánoční dárky od Vuch, které zachrání Tvé Vánoce

19.12.2023 BARBORA ŠTĚPÁNOVÁ
Autor článku

Startuje tradiční předvánoční maraton – hon za dárky, který dokáže vyvést z rovnováhy i zenového mistra. Ale neboj, nemusíš se prohánět obchody jako Ježíšek na saních. Vuch přichází s řešením, které tě zachrání před vánočním šílenstvím. Pokud u nás objednáš do středy 20. prosince do 10:00, garantujeme, že jsou dárky do Vánoc u tebe. 

Když nevíš, která Vuška je ta pravá 

Inspirace stále nedorazila? Nevadí. Zkus našeho vánočního průvodce. Je jako vánoční elf, který ví přesně, co potřebuješ. Klik sem, klik tam a máš vybráno. Taky jsme pro tebe vybrali naši top pětku – produkty, které jsou léty a našimi zákaznicemi prověřené a zaručeně vykouzlí radostnou jiskřičku v očích. 

  • Coalie Dotty Black – módní crossbody ikona s puntíky

  • Nightie Nicci – peněženka, která splní přání každé sběratelce karet 

  • Fossy Mini Dusty Pink – růžová kabelka, které něžná duše neodolá 

  • Wennie – velká radost v podobě prostornější kabelky 

  • Joanna – volné ruce s multifunkčním městským batohem

Když to nechceš riskovat 

Nevíš, jestli fandí barvám a puntíkům nebo si potrpí na nadčasovou klasiku? Dárkový Vucher je zaručená radost, která vykouzlí úsměv na tváři všem blízkým. Vybrat si můžeš z poukazů v různých hodnotách. A pokud jsi Ježíšek opozdilec nebo jsi zapomněl na Kevina, elektronický Vucher je tu pro Tebe kdykoliv. I po kaprovi a bramborovém salátu.  

Když to nechceš zabalit 

Nejsi úplně profesionální balič? I na tohle jsme mysleli. Každá Vuška ti v (nejen) předvánočním období přijde ve vánoční dárkové krabičce s pohádkovou mašlí. Pak už stačí jen radost předat a dřív, než řekneš „cukroví“, se ti vrhne kolem krku. 

Vánoce jsou o radosti a klidu, a my ve Vuch to víme. S našimi last minute tipy na dárky můžeš odpočítávat dny do Vánoc súsměvem a vědomím, že jsi všechno zvládl na jedničku.  

P.S.: Teď, když máš dárky pod kontrolou, si zasloužíš kousek vánočního cukroví. Tak na co ještě čekáš? Běž se odměnit a my jdem balit, ať to máme pro Ježíška ready. :) 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Obrať letos Valentýn směrem k sobě Obrať letos Valentýn směrem k sobě
Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh
Když je miluješ, chce to další barvy Když je miluješ, chce to další barvy
Kolekce navržená zákaznicemi VUCH Kolekce navržená zákaznicemi VUCH


x
Zvolte svoji zemi