SVĚT VUCH

Focení nových kabelek ve Vuch!

14.05.2019 REDAKCE
Autor článku

Focení nových kabelek ve Vuch!

Nedávno Vuch organizoval celodenní focení nových kabelek z Impulse Collection! Akce to byla nevídaná, fotilo se totiž v zajímavých prostorech chrudimského letiště! Páni piloti našim modelkám aktivně pomáhali a ochotně podali pomocnou ruku, když bylo třeba! Mrkni, jak vypadá takový den plný krásných kabelek a modelek!

Mrkni na video z natáčení!

video Vuch

Den začal časně ráno v ateliéru Vuch, který je zároveň základnou naší skvělé fotografky Danči! Jako první dorazila kouzelnice s líčidly Barča, která je profesionálem tělem i duší! Na tvářích modelek vykouzlila ten nejlepší make-up!

Make-up byl hotový, vyladěný outfit připravený, na scénu přišly hlavní hvězdy – kabelky Wraith, Skyent, Maranella a Miglia! Všichni zúčastnění zvládli ateliérové fotky na jedničku a mohlo se pokračovat o pár kilometrů dál, na chrudimském letišti.

vuch focení

Nikdo tak trochu nevěděl, co má čekat od obrovského hangáru plného letadel a rozlehlé louky kolem. Danča se coby profesionál pustila do práce a vznikala jedna skvělá fotka za druhou! Přesvědč se sama!

focení vuch

Náročná práce celého týmu se jako vždy vyplatila a nyní už můžeš obdivovat fotky na našem e-shopu! Co říkáš na kabelky z Impulse Collection? Dej nám vědět do komentáře!

 

Chceš i ty zažít den v roli modelky? Nyní máš exkluzivní možnost! Hledáme #vuchlady - tvář nové letní kolekce.

Sdílej na Facebooku nebo Instagramu svou fotku s označením #vuchlady a do popisku napiš pár vět, proč by ses právě ty měla stát #vuchlady. Pak už jen čekej, až tě budeme kontaktovat. Fotku musíš sdílet do 31. 5. 2019.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Vybrali jste novou Vuch Lady! Nebo hned dvě? Vybrali jste novou Vuch Lady! Nebo hned dvě?
Která dívka se stane #vuchlady? Hlasuj na FB profilu Vuch! Která dívka se stane #vuchlady? Hlasuj na FB profilu Vuch!
I ty můžeš být #vuchlady! I ty můžeš být #vuchlady!


x