SVĚT VUCH

I ty můžeš být #vuchlady!

30.04.2019 REDAKCE
Autor článku

I ty můžeš být #vuchlady!

Značka Vuch hledá svoji #vuchlady! Pokud sníš o spolupráci s mladou módní značkou, jsi tady správně. Staň se jedinečnou #vuchlady právě ty!

Vuch Lady

 

Jak se stát #vuchlady?

Hrdá #vuchlady by měla být usměvavá, férová a sebevědomá žena! Být tváří značky je velká (a velice příjemná) zodpovědnost!

Sdílej na Facebooku a Instagramu fotky s označením #vuchlady a k fotkám nám napiš proč by ses právě ty měla stát #vuchlady! Vítězku vyhlásíme na začátku června!

 

Co můžeš vyhrát?

Těšit se můžeš na zajímavé ceny v podobě profesionální péče zkušeného týmu a následného celodenního focení! Další lákavou výhrou je finanční odměna ve výši 5 000,- a navíc poukaz v hodnotě 5 000,- do e-shopu www.vuch.cz!

Víš o někom, kdo by si zasloužil být #vuchlady? Označ ho v komentářích nebo sdílej článek!

 

 

 

 

* Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže Vuch Lady či soutěž změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování? Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování?
Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce
Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou
Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně


Zvolte svoji zemi