SVĚT VUCH

Jak se fotí Vánoce ve Vuch aneb Vuchladies u stromečku

22.11.2023 REDAKCE
Autor článku

Vánoce nám už fakt chyběly. A tak jsme se pohltili do přípravy vánočních vizuálů s našimi nejmilejšími Vuchladies, Barčou Kropáčkovou a Jančou Albrechtovou. Kdo jiný by taky měl zářit na fotkách v tom nejkouzelnějším období, než tyhle dvě jedinečné dámy s charismatem, které ani z fotky nepřehlédneš. Tak pojď mrknout na výstupy z tohoto vánočního focení, které budeš potkávat letošní Vánoce všude, kde je Vuch...

Aby i na náš web mohly dorazit Vánoce, chtělo to sérii nových fotek oblíbených bestsellerů i vymazlených dárkových setů ve vánočních kulisách. A proto jsme pro tuto kampaň oslovili naše Vuchladies, které si každoročně volíš jako tvář naší značky. 

My ve Vuch víme, že každá z nás je jedinečná a naše Vuchladies jsou naše hrdinky. Vizuály s námi nafotila letošní vítězka Barča Kropáčková a loňská držitelka titulu Vuchlady Janča Albrechtová. To, jak krásné a charismatické obě jsou, zmiňovat ani nemusíme. Ze všech je to více než evidentní. Bára i Janča nás ve Vuch často inspirují a těší nás, že svou nezaměnitelnou energii věnují právě nám.

Tajné tipy na top dárek od Vuch

A když už ty naše holky máme a víme, že inspirace není nikdy dost, vyzpovídali jsme je. Co z Vuch portfolia je pro ně ultimátní tip na perfektní vánoční dárek?  

„Můj tip je určitě Graceful Gabi. Je super praktická – hodí se jak k elegantním, tak i sportovnějším outfitům. A jako bonus je to kabelka 2v1. Vnitřní kapsu lze použít i jako samostatnou menší kabelku. Navíc kombinace černé a zlaté nikdy nevyjde z módy!“ doporučuje svou zjevnou oblíbenkyni Vuchlady 2023, Barča Kropáčková.

A co tip od Vuchlady 2022? „Mojí oblíbenkyní je Calista, protože se do ní vejde všechno důležité – peněženka, telefon, klíče, nabíječka, ale i balíček kapesníků v tomto (pod)zimním období. Hodí jak do města, tak na kulturní akci a klidně si ji vezmu i k něčemu sportovnějšímu,“ doporučuje Janča Albrechtová, Vuchlady 2022.

Recept na vánoční atmosféru by Vuch 

Tak si to pojďme shrnout. Na tu nejvyladěnější vánoční atmosféru Vuch doporučuje zapnout oblíbené vánoční koledy a obklopit se těmi, co za to stojí. Předat jim dáreček od Vuch, to už je jen taková třešnička... ehm, hvězdička na vánočním stromku. A mimochodem – kromě webu jsme do vánočního svetru oblékli i naše klasické dárkové krabice a dárkové Vuchery. Takže ať letos od teď nakoupíš pro sebe nebo děláš zástup Ježíškovi, balení si můžeš odškrtnout.

Jaké focení s našimi Vuchladies by Tě bavilo příště? Budeme rádi za tipy, které nám můžeš poslat do zprávy na našich sociálních sítích, nebo na info@vuch.cz ❤️ 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Obrať letos Valentýn směrem k sobě Obrať letos Valentýn směrem k sobě
Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh
Když je miluješ, chce to další barvy Když je miluješ, chce to další barvy
Kolekce navržená zákaznicemi VUCH Kolekce navržená zákaznicemi VUCH


x
Zvolte svoji zemi