SVĚT VUCH

Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce

15.12.2022 REDAKCE
Autor článku

Kombo Josef Rataj a Vuch už tu jednou bylo, a tak, dá se říct tradičně, přicházíme s novou pop artovou limitkou. Subjektivní ztvárnění LÁSKY a MÍRU, jež pro nás talentovaný umělec přenesl na dvě hlavní a jedno doplňující plátno, se tentokrát objevují na peněžence, kabelce i batůžku.

Ratata od Rataje nehrozí, mír a lásku všem

Loňská edice byla čistokrevným pop-artovým dílem se superhrdiny a čůrajícím klukem. Letos cítíme, víc než kdy jindy, že je důležité připomínat si mír a lásku. A tak se v tomto duchu line i celá nová edice Rataj second collection. A jak to tak bývá, tahle limitka je zase trochu jiná a od té minulé se liší jednou zásadní věcí. Kromě dámských doplňků se totiž díky této kolekci projekt „Vuch limited“ poprvé promítá i do pánského portfolia, a to konkrétně na peněženky.

Josef Rataj jako průkopník pop-artu v naší kotlině

Potřebuješ trochu osvěžit paměť i v tom, kdo je Josef Rataj? Josef je malíř, výtvarník, performer, zkrátka a dobře největší pop-art mástr u nás. Učil se a okoukával to od těch nejlepších, přímo v jámě pop-artové, v Los Angeles. Nebojí se riskovat a určuje nové trendy, stejně tak, jako my ve Vuch. Proto je tato kombinace Rataj x Vuch sázkou na jistotu a taky kreativním výletem za hranice módy.

Jen pár vzácných kousků

Hned dva designy Love and Peace jsme natiskli na batoh, kabelku a dva typy peněženek, jejichž design máme osvědčený a víme, že to jsou kousky hodny uměleckého díla. Takhle se zdá, že je toho dost a velký výběr, ale nenech se unést na obláčku a nekochej se příliš dlouho, tyhle naše limitky jsou hned pryč, protože jich je (jak by jeden u limitky čekal) omezený počet. Máme pro tebe totiž pouze 200 batohů, 300 kabelek a 300 peněženek z obou kolekcí.

Tohle jsi o limitce možná nevěděla...


Všechny originální obrazy od Josefa Rataje, které se objevují na našich produktech jsou ve skutečnosti mnohem větší, než se na první pohled může zdát, a hrdě zdobí zdi zasedačky v naší firmě. Na závěr můžeme prozradit, že to s největší pravděpodobností není poslední spolupráce sJosefem, na kterou se můžete těšit.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Lucka Borhyová novou Vuch ambasadorkou Lucka Borhyová novou Vuch ambasadorkou
Charitativní kabelka na podporu projektu Tělo s příběhem Charitativní kabelka na podporu projektu Tělo s příběhem
Giving Tuesday: I díky Tobě jsme vybrali 30 000 Kč pro Fandi mámám Giving Tuesday: I díky Tobě jsme vybrali 30 000 Kč pro Fandi mámám
Jak se fotí Vánoce ve Vuch aneb Vuchladies u stromečku Jak se fotí Vánoce ve Vuch aneb Vuchladies u stromečku


Zvolte svoji zemi