SVĚT VUCH

Máš v paměti naši soutěž o dovolenou s cestovní kanceláří Pelikán?

11.11.2019 REDAKCE
Autor článku

Venku už nám pěkně přituhuje a léto je v nedohlednu. Pojďme si proto připomenout naší letní soutěž Vuch World, kde jste soutěžili o poukaz na dovolenou v hodnotě 15 000kč s cestovní kanceláří Pelikán. Štěstí se usmálo na Elišku Jiruškovou, která se stala výherkyní soutěže se svojí fotografií s batohem Journey Jason ze Štrbského plesa. Předání poukazu a dárků proběhlo na chrudimské prodejně, a tak jsme Elišku trošku vyzpovídali, ještě předtím, než bude vytížena balením na cestu, kam má v plánu vůbec zamířit.

Eliško, co se ti honilo hlavou, když jsi se dozvěděla o výhře?

O soutěži jsem se dozvěděla úplnou náhodou a už postup do finále a vyhraný poukaz do e-shopu mi udělal velkou radost. To, že to budu já, kdo vyhraje hlavní výhru, mě ani při nejmenším nenapadlo. O to to bylo milejší překvapení. Ve svém životě jsem doposud nic nevyhrála, takže jsem tomu zpočátku nemohla uvěřit, ale poté mě zaplavily pocity štěstí.

Kam se chystáš vyrazit? Preferuješ spíše odpočinkovou dovolenou nebo aktivnější?

Jelikož jsem letos zažívala spíše aktivní dovolené spojené s chozením po horách a poznáváním krajiny, ráda bych výhru věnovala i na nějaký odpočinek. Do konce roku už to asi nestihnu, ale na začátku roku nového bych se ráda někde ohřála.

Plánuješ jet sama nebo s sebou budeš mít parťáka?

Svého parťáka na cesty ještě nemám úplně vybraného. Přemýšlela jsem, že bych vyrazila se svojí mamkou, jelikož si to zaslouží a na takovou dámskou jízdu bychom určitě dlouho vzpomínaly.

Jak se ti líbí dárečky, které jsme ti přibalili na cestu? 

Od značky Vuch mám doma už nemalou sbírku věcí a touto výhrou se mi sbírka opět rozrostla. Dárečky jsou perfektní a určitě je při svém cestování plně využiji.

Jsme rádi, že se ti věci líbí a celý tým Vuch ti přeje krásnou a odpočinkovou dovolenou!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Obrať letos Valentýn směrem k sobě Obrať letos Valentýn směrem k sobě
Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh
Když je miluješ, chce to další barvy Když je miluješ, chce to další barvy
Kolekce navržená zákaznicemi VUCH Kolekce navržená zákaznicemi VUCH


x
Zvolte svoji zemi