SVĚT VUCH

Místa kde tvoří VUCH - 1. DÍL

20.12.2021 REDAKCE
Autor článku

Místa kde tvoří VUCH 

To, že děláme krásné věci, které baví nejen nás, ale hlavně vás už se nějaký ten pátek ví. To, že děláme vizuály, které umí zaujmout a u kterých si ohřejete oko nejen díky našim produktům, ale celkovému zpracování to je taky věc, která je nad slunce jasná.

Ale už se tolik neví, kde všude naše fotky a videa vznikají. Pojďme si tak trochu zrekapitulovat letošní rok a zajímavá místa, kde vznikaly naše kampaně, fotky, videa a další zajímavé materiály, které můžete denně vídat na našem webu, prodejnách, sociálních sítích a zkrátka všude tam, kde je VUCH. A možná vám to dá nějaké tipy, kam se třeba ve svém volníčku podívat. 

HALA 11 - Praha

Jedno z nejznámějších českých studií se stalo i místem focení a natáčení na VUCH - jarní kolekci. Místo, kde fotili i velké módní značky, místo, které vás svou atmosférou a celkovým designem pohltí. Jsme pyšní, že i my jsme se zařadili mezi značky a umělce, kteří měli tu možnost tvořit právě v takovém prostředí.

Jak focení a natáčení probíhalo se můžete podívat na našem backstage videu zde:

Mimojiné uvidíte Angie - Miss Supranational Czech Republic 2020 a Andreu Bezděkovou - Czech Miss 2016

Galerie Café - Pardubice

Místo, ke kterému se rádi vracíme. Příjemná restaurace a kavárna v centru Pardubic, která nabízí krásný výhled do přilehlého parku. Fotili a natáčeli jsme tu nejeden oblíbený kousek z našich úspěšných kolekcí, ať už batohů, peněženek, kabelek nebo dalších doplňků. Každý kout tohoto prostoru je unikátní a jako stvořený k zachycení jedinečného okamžiku. 

Vědecká knihovna Hradec - Králové

Architektonický skvost byl otevřen v roce 2009 a to nejen pro potřeby blízké Univerzity Hradec Králové, ale také pro veřejnost. Při pohledu z výšky má budova tvar X. Celá budova vyniká svými otevřenými prostorami v lehce industriálním stylu. Její kulatá okna jsou signifikantní značkou celé budovy, kde se natáčel nejeden hudební klip nebo reklama. Dokonce se zde točila i reklama s Hollywoodskou herečkou Salmou Hayek. K budově patří i kavárna, kde se schází studenti nejen z Univerzity, ale i ze středních škol v blízkém okolí. 

Endorfin - Praha

Hodně zajímavý prostor v pražských Vršovicích. Jedinečný designový prostor, který slouží jako místo, kde si můžete uspořádat párty, večírek, místo, kde se konají únikové hry, nebo kde vám prostě nalejí dobré pití. Místo, kde se mísí art deco styl s chladným industriálním prostředím. Nám skvěle posloužilo jako místo k nafocení limitované edice kabelek a peněženek se známou raperkou Sharlotou.

Video z focení zde:

Legální zóna Tišnov - Praha

Hodně punkové místo, ale když tvoříte vizuály k limitované edici s někým, jako je Pepa Rataj, což je mimo jiné street artový umělec a průkopník pop artu u nás, takové místo si vás prostě najde. Kousek od nádraží je tento prostor místem pro vyznavače grafity. Pod mostem objevíte trochu jiný svět, než můžete vidět v centru Prahy. Video v rámci focení můžete zhlédnout zde

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny
Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023? Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023?
Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům
Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023? Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023?


Zvolte svoji zemi