SVĚT VUCH

Obuj se do stylu díky novým dámským teniskám Vuch

31.08.2021 REDAKCE
Autor článku

To, že značka Vuch nabízí originální kabelky, peněženky, šperky a v neposlední řadě taky oblečení a doplňky pro ženy i pro muže, už jistě dobře víš. Věděla jsi ale, že nově pod značkou Vuch najdeš taky nebezpečně hravé a stylové tenisky? Že ne? Pak je čas, podívat se jim na zoubek (nebo spíš na jazyk?).

První boty značky Vuch

Jsou tady! Kecky, ve kterých se bude objevovat svět jedna radost. Ať už v nich vykročíš do města, na procházku nebo třeba na nákupy, můžeš se spolehnout na to, že ti zajistí maximální pohodlí a navíc vyladí tvůj styl k dokonalosti. Bez nadsázky by se dalo říci, že jsou perfektní do posledního puntíku.

Hravé sneakersky, které baví

Novinku v podobě dámských bot jsme navrhly tak, aby byly hravé a originální. Jednoduše aby odrážely ducha značky Vuch. Proto se také tyto boty vyznačují jedinečnou podrážkou zdobenou barevnými puntíky, kterou jen tak někde nenajdeš.

Tři barvy, několik velikostí

Boty jsou dostupné hned ve třech barevných provedeních. Outfit můžeš rozzářit bílými botami Dotty Marisa, černými botami Dotty Doria nebo šedorůžovými kráskami Dotty Felipa. Všechny tři modely kromě puntíků na podrážkách zdobí logo Vuch a barevné tkaničky. A nejen jedny, ke každým botám dostaneš ještě jedny tkaničky navíc. Boty jsou dostupné ve velikostech 37, 38, 39, 40 a 41.

A z čeho že jsou boty vyrobeny?

Boty Vuch jsou vyrobeny ze 100% PU Polyuretanu, jedná se o syntetické vlákno, které je velmi nenáročné na údržbu. Podrážka je vyrobena ze 100% gumy. Také ona se velmi jednoduše udržuje a čistí, kecky tak budou vypadat dlouho jako nové.

Obleč se se značkou Vuch od hlavy až k patě. Nejen tvoje paty, ale celé tvoje nohy si zamilují nové sneakersky, které jsou kvalitní, pohodlné, hravé a stylové. A nechybí jim ani puntíky

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování? Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování?
Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce
Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou
Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně


Zvolte svoji zemi