SVĚT VUCH

Pomoc zvířátkům ze záchranné stanice a ekoncentra Pasíčka

05.04.2021 REDAKCE
Autor článku

Doba je zvláštní a „díky" vládním nařízením a celé situaci okolo Covidu, se celá řada odvětí zastavila, ochromila nebo byla odstřihnuta od zdrojů financí. O problémech institucí, jako jsou záchranné stanice se v televizních novinách asi nedozvíte, ale to neznamená, že se nejedná o velký problém.


Naopak! Ve Vuch jsme pyšní na to z jakého regionu pocházíme a proto jsme rádi, že můžeme pomoc tam, kde je to víc než třeba. Nejen díky našemu sousedství s ekoncetrem Pasíčka, ale i díky lidem, kteří tam pracují a mají srdce na pravém místě, jsme se rozhodli, že si jedno z tamních zvířátek adoptujeme.

Říká se, že práce se zvířaty a dětmi je to nejtěžší co může být. My měli nejspíš štěstí na zvířátka hérečky, protože tolik zábavy jsme v práci dlouho neměli. :) Ano, pan králík se sice pokusil využít situace a utéct z ateliéru na trávu, ale nabídnutá mrkev a slib nově ustlaného kotce ho přesvědčil o pokračování ve focení.


Všechna zvířátka svým otiskem tlapky nebo kopejtka souhlasili s tím, že budou během focení řádně pomazlena a navrácena tam, odkud byla zapůjčena. Vše bylo do puntíku splněno. :)

 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování? Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování?
Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce
Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou
Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně


Zvolte svoji zemi