SVĚT VUCH

Rozhovor s novou Vuchlady Annou Jirčíkovou

01.10.2021 REDAKCE
Autor článku

Proč bylo pondělí 6. 9. 2021 pro novou tvář značky Vuch – Annu Jirčíkovou výjimečné? Byl to den, kdy jí zástupci značky předali její zaslouženou výhru – 15 000 Kč a odstartovali také spolupráci, která se bude nést ve znamení focení, zábavy a nových kolekcí. Jak si Anna tento den užila a jak se těší na pokračování své roční cesty se značkou Vuch?

Aničko, jako první se zeptám, jak sis užila předání výhry?

Moc jsem si to užila! Předání bylo zase o poznání jiné než semifinále. Tentokrát se nás sešlo v nové prodejně jenom pár a vládla celé odpoledne uvolněná atmosféra. Ostatně, nic jiného jsem nečekala, Vuch tým je plný super lidí s dobrým smyslem pro humor a to je základ. A musím všem vyseknout poklonu, nová prodejna vypadá úžasně!

Už víš, na co vyhrané peníze použiješ?

Jasně, v takových věcech já nikdy moc neváhám (smích). Pojedeme s manželem na víkend do Prahy na oslavu prvního výročí svatby. A pak mám taky už objednané nějaké hadříky, to by jinak nešlo.

Proč ses vlastně rozhodla do soutěže zapojit?

Soutěž jsem viděla na IG Anetky Krejčíkové a naprosto impulzivně jsem do toho šla, měla jsem nějaký vnitřní pocit, že tam mám být a že to neskončí jen posláním fotky na IG.

Pociťuješ, že se ti v souvislosti s výhrou v soutěži Vuchlady nějak změnil život?

Žádné zásadní změny se určitě zatím nestaly, ale výlety do Prahy jsou moc fajn. A neskutečné je, že tahle soutěž vzbudila pozornost u celé rodiny a spousty mých přátel, kteří rozšířili úplnou hlasovací síť, a teď skoro denně potkávám někoho, kdo mi gratuluje a říká, že taky hlasoval (smích). Je mi hodně příjemné a je to krásné téma k navázání hovoru i u lidí, které jsem už dlouho neviděla. A taky jsem nikdy nedávala rozhovory - baví mě to!

Jakožto novou Vuchlady tě čeká focení s produkty Vuch. Jak se na focení těšíš a co si na focení s profesionálním týmem užíváš nejvíce?

Těším se moc! Užívám si celou tu péči okolo - make-up, vlasy… Prostě všechno! Jsem extrovert, upřímně říkám, že se ráda předvádím, taková jsem. Takže focení, kde je pozornost na moji osobu mě hodně baví, i přesto, že se dost stydím, protože nejsem zvyklá. A focení s Dančou je naprosto skvělé, je to moc milá holka, která ví, co chce fotit a umí mi to říct, pochválit mě a dostat mě do pohody, takže je to s ní radost.

A na závěr se tě zeptám, který z produktů Vuch patří k tvým nejoblíbenějším?

Miluju batoh Vanda. Teď jsem si ho dovezla společně s finanční výhrou domů a jsem z něj nadšená. Ten mě okouzlil hned na první pohled a láska stále trvá! Trochu mu teď na paty šlapou nové boty, které Vuch dělá a taky jsem je dostala k výhře. Ale vítěz může být jen jeden, takže Vanda!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Obrať letos Valentýn směrem k sobě Obrať letos Valentýn směrem k sobě
Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh
Když je miluješ, chce to další barvy Když je miluješ, chce to další barvy
Kolekce navržená zákaznicemi VUCH Kolekce navržená zákaznicemi VUCH


x
Zvolte svoji zemi