SVĚT VUCH

Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023?

18.06.2023 NATÁLIE KREJČOVÁ
Autor článku

Rok se s rokem sešel, a pro nás to znamená jediné. Janča Albrechtová, Vuchlady 2022, brzy předá své pomyslné žezlo a my si tak v červenci zvolíme novou tvář značky Vuch. Takovou tvář, která bude veselá, usměvavá a jedinečná zevnitř i navenek. Chceš si říkat Vuchlady 2023? Tak čti dál a zjisti, jak se můžeš přihlásit a zažij s námi ten nejbarevnější rok. 

Co je projekt Vuchlady?

Vuchlady je naším láskyplným projektem s charitativním přesahem, který vznikl v roce 2019. Význam tohoto projektu je dvojí. Každoročně vybíráme ženu, která se na rok stane naší tváří, modelkou, múzou, a zároveň bude po celý rok dostávat Vušky svého gusta. To ale není jediným záměrem toho projektu. Nejen, že vybíráme tvář značky, ale také každý rok podporujeme vybranou dobročinnou organizaci, a to jak mediálně, tak i finančně. 

Jedinečnost je v každé z nás 

Letošní ročník se nese v duchu sebelásky a bourání stereotypů o “perfektně” vypadajícím těle. My ve Vuch víme, že univerzální dokonalost neexistuje, a proto mnohem více oceníme vnitřní krásu před tou vnější. Proto bychom rádi podpořili všechny ženy, jelikož každá z nás si na svém těle a duši nese příběh.  

Na této myšlence je postaven projekt Tělo s příběhem, který skrze osvětu a různorodé příběhy svých ambassadorů ukazuje, že každý z nás si na svém těle nese příběh. Ten může být okem viditelný formou vrásek, jizev a jiných, zdánlivých (ne)dokonalostí. Nebo může být skrytý a tvořit šrámy uvnitř – přímo na tvé duši.  

Společně s Tělem s příběhem chceme ženám dodat sebevědomí a ukázat jim, že jedinečnost je v každé z nás. A tento dobročinný projekt podpoříme věnováním 100 Kč za každou přihlášenou slečnu.  

Jak se přihlásíš? 

 Nahraj svoji fotku na svůj instagramový profil do 28. 6. 2023, označ ji hashtagem #vuchlady a v popisku vystihni, proč bys měla být „Vuchlady“ právě ty. Nezapomeň mít svůj profil veřejný, jinak tvou soutěžní fotku neuvidíme. Nejen, že můžeš zažít úžasnou zkušenost a spoustu zážitků, ale díky přihlášení uděláš i dobrý skutek, protože za každou přihlášenou ženu věnujeme finanční obnos dobročinnému projektu Tělo s příběhem.

Co vyhraješ? 

 Nejen, že s námi zažiješ ten nejbarevnější rok, ale čeká tě i spoustu lákavých odměn. Výhra 20 000 Kč, zásoba Vušek po celý rok, profi focení, nezapomenutelný firemní akce a eventy. Tohle všechno můžeš získat a zažít, když se přihlásíš a staneš se Vuchlady 2023.

Tak odhoď všechen strach a stud, přihlas se a staň se tváří Vuch pro rok 2023/2024. Veškeré informace k přihlášení a projektu najdeš na webu www.vuchlady.cz.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Vuchlady 2023: Na kolena mě jen tak něco nesrazí. A i kdyby, tak se nedám Vuchlady 2023: Na kolena mě jen tak něco nesrazí. A i kdyby, tak se nedám
Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny
Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023? Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023?
Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům


Zvolte svoji zemi