MENU
SVĚT VUCH

Tým VUCH: Obdivujeme všechny, kteří pomáhají, i my jsme chtěli pomoci

05.04.2020 REDAKCE
Autor článku

Dobrých zpráv není nikdy dost. Věta, která v této době platí dvojnásobně. I tým české značky VUCH v posledních týdnech bedlivě sledoval situaci a byl nadšený tím, jak si Češi dokáží v těžkých chvílích pomoci. Spousta šikovných švadlen se bez nároku na odměnu pustila do šití roušek, sousedi si začali vypomáhat, lidé pořádali sbírky a také značka VUCH se rozhodla, že nebude zahálet. Nakoupila 4500 roušek a 170 respirátorů FFP2 a předala je chrudimské nemocnici.

Když si lidé pomáhají

Na nedostatek ochranných pomůcek reagovali lidé naprosto neskutečně a situaci zachránili díky pověstným šikovným českým ručičkám i dobrosrdečnosti. I značka VUCH na samotném počátku šíření koronaviru usoudila, že bude ochranných pomůcek nedostatek a na jejich zakoupení vyčlenila peníze. Následně se spojila se svými dodavateli v zahraničí a domluvila nákup a předání ochranných pomůcek. Také v zahraničí vyšli vstříc a roušky prodali za nákupní cenu.

Ze zahraničí letadlem až do Chrudimi

Po zaplacení ochranných pomůcek tým VUCH netrpělivě očekával zásilku, kterou si nechal letecky zaslat přímo do Chrudimi. I přesto, že je v současné situaci letecká doprava velmi vytížená a může docházet ke zpožděním, zásilka dorazila včas. Značka VUCH tak mohla chrudimské nemocnici předat 4500 roušek a 170 respirátorů FFP2 a zapojit se do pomoci těm, kteří to v současné situaci nejvíce potřebují.

Ochranné pomůcky i pro tým VUCH

Značka VUCH dobře ví, že by nemohla fungovat bez svých skvělých zaměstnanců, kteří i v těchto dnech expedují zásilky, aby zákazníkům zlepšili dny a vykouzlili úsměv na tváři. I pro ně objednala roušky, aby jejich práce byla co nejbezpečnější.

Všichni si zaslouží obrovské díky

A na závěr povzbudivá slova majitele značky VUCH: „Máme radost, když vidíme, jak se všichni snaží pomoci! A to je možná to nejcennější, co nám tato doba dává! Lidi jsou skvělí a my jsme za to rádi. Šiřte radost a pozitivní myšlení. Brzy bude vše za námi a užijeme si krásné léto!“

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Fotosoutěž VuchWORLD Fotosoutěž VuchWORLD
VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení! VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení!
Pražský showroom slaví jeden rok Pražský showroom slaví jeden rok
Nový web VUCH: vylepšený design a spousta funkcí Nový web VUCH: vylepšený design a spousta funkcí