SVĚT VUCH

VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE

02.07.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Napadlo tě někdy, jak asi vznikají ty krásné fotky, které zdobí náš web, nebo facebookový a instagramový profil? Tak! Pohodlně se usaď a nech se inspirovat, protože my tě teď do tohohle procesu zasvětíme.

Zamysleli jsme se nad tím, kam si náš batůžek, kabelku nebo peněženku vezmeš. Při příležitosti kulturní akce si nejspíš nezvolíš jako doplněk večerních šatů některý z našich „outdoorových“ batůžků a hádám, že ani do parku na skate není úplně nejvhodnější parťačkou elegantní kabelka z naší SENSE kolekce. Každou svou „vušku“ využiješ při jiné příležitosti, volba správných doplňků si žádá důkladný plán, a proto jsme i my outfity a veškeré jejich komponenty ladily do detailu.

Prostorem, který nás zaujal, splňoval naše požadavky a my ho následně využili k focení, se stal areál Automatických mlýnů v Pardubicích. Venkovním ateliérem a pozadím nám byl například májově vyzdobený dvůr, polorozpadlé místnosti starých mlýnů, zářivé cihlové zdi, zaparkovaný foodtrack, nebo třeba rozkošné prostory místní kavárny.

Snad si focení užily stejně jako my i naše tři krásné modelky Terka, Christina a Majda. Každá z nich vystřídala několik outfitů, póz i míst, do kterých vyladěná vizáž nejlépe zapadala.

Někdy bylo třeba naaranžovat holky, jindy se musel přizpůsobit fotograf.

Tadá! A je téměř hotovo. Taky už se nemůžeš dočkat, jak ty fotky dopadly? ?  Tak sleduj Vuch!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Vuchlady 2023: Na kolena mě jen tak něco nesrazí. A i kdyby, tak se nedám Vuchlady 2023: Na kolena mě jen tak něco nesrazí. A i kdyby, tak se nedám
Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny
Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023? Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023?
Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům


Zvolte svoji zemi