SVĚT VUCH

VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE

02.07.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Napadlo tě někdy, jak asi vznikají ty krásné fotky, které zdobí náš web, nebo facebookový a instagramový profil? Tak! Pohodlně se usaď a nech se inspirovat, protože my tě teď do tohohle procesu zasvětíme.

Zamysleli jsme se nad tím, kam si náš batůžek, kabelku nebo peněženku vezmeš. Při příležitosti kulturní akce si nejspíš nezvolíš jako doplněk večerních šatů některý z našich „outdoorových“ batůžků a hádám, že ani do parku na skate není úplně nejvhodnější parťačkou elegantní kabelka z naší SENSE kolekce. Každou svou „vušku“ využiješ při jiné příležitosti, volba správných doplňků si žádá důkladný plán, a proto jsme i my outfity a veškeré jejich komponenty ladily do detailu.

Prostorem, který nás zaujal, splňoval naše požadavky a my ho následně využili k focení, se stal areál Automatických mlýnů v Pardubicích. Venkovním ateliérem a pozadím nám byl například májově vyzdobený dvůr, polorozpadlé místnosti starých mlýnů, zářivé cihlové zdi, zaparkovaný foodtrack, nebo třeba rozkošné prostory místní kavárny.

Snad si focení užily stejně jako my i naše tři krásné modelky Terka, Christina a Majda. Každá z nich vystřídala několik outfitů, póz i míst, do kterých vyladěná vizáž nejlépe zapadala.

Někdy bylo třeba naaranžovat holky, jindy se musel přizpůsobit fotograf.

Tadá! A je téměř hotovo. Taky už se nemůžeš dočkat, jak ty fotky dopadly? ?  Tak sleduj Vuch!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Obrazy, které pomáhají: Charitativní aukce VUCH podpořila handicapované Obrazy, které pomáhají: Charitativní aukce VUCH podpořila handicapované
Místa kde tvoří VUCH - 2. DÍL Místa kde tvoří VUCH - 2. DÍL
Místa kde tvoří VUCH - 1. DÍL Místa kde tvoří VUCH - 1. DÍL
Vuch Bobící na svých značkách Vuch Bobící na svých značkách


Zvolte svoji zemi