SVĚT VUCH

VUCH dělá o Vánocích radost lidem i pejskům

18.12.2019 REDAKCE
Autor článku

Souhlasíš s tím, že jsou Vánoce především o radosti? My jsme se rozhodli dělat radost nejen našimi kabelkami, peněženkami a dalšími doplňky, ale také příspěvkem pro neziskovou organizaci Helppes. Uspořádali jsme charitativní den VUCH a vybrali krásných 21 250 Kč.

Pomáháme i díky tobě

Těší nás, když víme, že produkty VUCH dělají radost. Ať už si je koupí někdo sám pro sebe nebo jimi potěší své blízké. A dvojnásobnou radost naše produkty dělaly ve chvíli, kdy jsme se rozhodli, že 50 Kč z každé objednávky půjde právě na pejsky z organizace Helppes.

Organizace Helppes se představuje

Že jsi o organizaci Helppes ještě neslyšela? Pak je možná právě teď ten pravý čas se s ní seznámit. Tato profesionální nezisková organizace je jedinou organizací svého druhu v České republice, která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Cílem Helppes je pomoci osobám s nejrůznějšími druhy handicapů k tomu, aby se osamostatnili a začlenili do společnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů.

Děkujeme všem, kteří svým nákupem přispěli organizaci Helppes a slibujeme, že i nadále budeme dělat radost, jak jen to půjde. Packu na to.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

VUCH soutěží o ocenění podnikatel roku 2020 VUCH soutěží o ocenění podnikatel roku 2020
Fotosoutěž VuchWORLD Fotosoutěž VuchWORLD
VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení! VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení!
Pražský showroom slaví jeden rok Pražský showroom slaví jeden rok