SVĚT VUCH

VUCH rozdává dárky sestřičkám v nemocnici

01.03.2021 REDAKCE
Autor článku

Všudypřítomný koronavirus zasáhl asi každého z nás. Nadchlo nás, že v této nelehké situaci Češi neváhali a začali pomáhat tam, kde to bylo nejvíce potřeba. Pamatuješ si, jak lidé ostošest šili roušky nebo rozváželi jídlo starým lidem? Právě tito lidé pro nás byli obrovskou inspirací, proto jsme se také rozhodli udělat radost hrdinkám dnešní doby, tedy zdravotním sestřičkám v chrudimské nemocnici.

Šíříme radost v těžké době

Práci zdravotních sestřiček jsme obdivovali vždycky, dobře ale víme, že teď to mají sestřičky, které pomáhají pacientům nakaženým koronavirem, těžší než kdy dříve. Napadlo nás proto, že jim jejich náročnou práci aspoň trošku zpříjemníme tím, že je potěšíme doplňky z naší dílny VUCH.

Potěšili jsme 100 zdravotních sestřiček

Vzhledem k tomu, že se značka VUCH zrodila v Chrudimi, byl výběr nemocnice velmi jednoduchý. V úterý 23. 2. 2021 jsme obdarovali sto zdravotních sestřiček, které pečují o pacienty s koronavirem na dvou standardních odděleních a také na JIP a ARO.

Stylové dárečky VUCH

A čím že jsme vlastně sestřičky potěšili? Tím, co by potěšilo téměř každou ženu. Připravili jsme pro ně mix našich oblíbených doplňků v podobě hravých peněženek nebo třeba stylových hodinek. Doplňky jsme zabalili do našich luxusních dárkových krabiček a měli obrovskou radost z toho, že můžeme dělat radost.

VUCH pomáhal i v loňském roce

Tým VUCH nezahálel ani na začátku pandemie koronaviru. V dubnu loňského roku jsme totiž nakoupili 4500 roušek a 170 respirátorů FFP2 a předali je chrudimské nemocnici.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Lucka Borhyová novou Vuch ambasadorkou Lucka Borhyová novou Vuch ambasadorkou
Charitativní kabelka na podporu projektu Tělo s příběhem Charitativní kabelka na podporu projektu Tělo s příběhem
Giving Tuesday: Z každé objednávky jsme věnovali 20 Kč Giving Tuesday: Z každé objednávky jsme věnovali 20 Kč
Jak se fotí Vánoce ve Vuch aneb Vuchladies u stromečku Jak se fotí Vánoce ve Vuch aneb Vuchladies u stromečku


Zvolte svoji zemi