SVĚT VUCH

Vuch Bobící na svých značkách

29.10.2021 REDAKCE
Autor článku

Pamatuješ si na náš před rokem rozjetý projekt, kterému říkáme „BOBÍCI na sezení“? Pokud ne, je nejvhodnější chvíle si ho připomenout, protože pokračujeme! 
 

Jelikož nám udržitelnost není jedno, přišli jsme na fajn nápad, jak naložit s odpadem z našich produktů.  Veškeré poškozené vušky vozíme do drtičky, která z nich vytvoří malé měkké kousky a ty poté slouží dál. Jak? Půl na půl tuto drť mícháme s polystyrenovými kuličkami, čímž vznikne pohodlná a měkoučká náplň, kterou pak vlastnoručně plníme bříška Bobíkům!  
 

Jak to funguje

Bobíka si můžeš pořídit i ty, například jako taburet do obýváku, nebo pro ty mladší, jako fajn parťáka do pokojíčku. Za každé tři prodané Bobíky jsme se rozhodli věnovat další tři bobíky dětem do mateřských školek v našem okolí. Kvůli covidové situaci byla většina školek bohužel zavřená a naši Bobíci netrpělivě čekali, až je zase otevřou. Teď už naši Bobíci dělají radost dětem v desítce školek a chystají se putovat dál. Podívej se jak probíhalo předání v jedné z nich. 

A jaká je naše vize do budoucna? 

Drť, která vzniká z poškozených produktů se dá použít i na spousty dalších věcí. Kromě Bobíků a podobným produktům z ní plánujeme vyrábět například různé dekorativní doplňky, nebo například i kusy nábytku, ale to bychom neradi předbíhali. 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování? Po čase skok za naší VuchLADY 2022: Jak si Janča užívá kralování?
Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce Limitka od pop-artového umělce Josefa Rataje tě chytne za srdce
Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou
Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně


Zvolte svoji zemi