SVĚT VUCH

Vuch Bobící na svých značkách

29.10.2021 REDAKCE
Autor článku

Pamatuješ si na náš před rokem rozjetý projekt, kterému říkáme „BOBÍCI na sezení“? Pokud ne, je nejvhodnější chvíle si ho připomenout, protože pokračujeme! 
 

Jelikož nám udržitelnost není jedno, přišli jsme na fajn nápad, jak naložit s odpadem z našich produktů.  Veškeré poškozené vušky vozíme do drtičky, která z nich vytvoří malé měkké kousky a ty poté slouží dál. Jak? Půl na půl tuto drť mícháme s polystyrenovými kuličkami, čímž vznikne pohodlná a měkoučká náplň, kterou pak vlastnoručně plníme bříška Bobíkům!  
 

Jak to funguje

Bobíka si můžeš pořídit i ty, například jako taburet do obýváku, nebo pro ty mladší, jako fajn parťáka do pokojíčku. Za každé tři prodané Bobíky jsme se rozhodli věnovat další tři bobíky dětem do mateřských školek v našem okolí. Kvůli covidové situaci byla většina školek bohužel zavřená a naši Bobíci netrpělivě čekali, až je zase otevřou. Teď už naši Bobíci dělají radost dětem v desítce školek a chystají se putovat dál. Podívej se jak probíhalo předání v jedné z nich. 

A jaká je naše vize do budoucna? 

Drť, která vzniká z poškozených produktů se dá použít i na spousty dalších věcí. Kromě Bobíků a podobným produktům z ní plánujeme vyrábět například různé dekorativní doplňky, nebo například i kusy nábytku, ale to bychom neradi předbíhali. 

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Vuchlady 2023: Na kolena mě jen tak něco nesrazí. A i kdyby, tak se nedám Vuchlady 2023: Na kolena mě jen tak něco nesrazí. A i kdyby, tak se nedám
Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny
Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023? Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023?
Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům


Zvolte svoji zemi