SVĚT VUCH

Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům

10.07.2023 REDAKCE
Autor článku

Červen pro nás byl měsícem ve znamení expanzie. Slavnostně jsme otevřeli úplně první Vuch store na Slovensku, který najdeš v bratislavském obchodním domě, Eurovea. Čtyři necelé týdny na realizaci, desítky schopných rukou a jednotky hlav z řad zaměstnanců Vuch, které na tomto obtížném úkolu musely spolupracovat možná i víc než kdy předtím

Zajímá Tě, jak probíhala příprava bratislavské prodejny od začátku až po slavnostní opening? Začti se do našeho exkluzivního rozhovoru s vedoucí Vuch storu v Bratislavě, Vierkou Štrbovou. Ta Ti prozradí, na čem bylo třeba nejvíce zapracovat, kde v procesu narazili na kotrmelce a překážky a jaké jsou reakce (nejen) zapálených fanoušků Vuch. 

Nová prodejna Vuch v Bratislavě

Ahoj, Vierko, mohla bys našim zákazníkům osvětlit, co práce na otevíračce bratislavské prodejny obnášela? 

Uff, tak kde začít? Krátce před otevřením nebylo v prostoru prodejny vlastně vůbec nic. Jen holý prostor. Takže jsme museli v rekordně krátkém čase zařídit kompletně všechno. Zázemí, regály, výstavní plochy, osvětlení, elektriku, zkrátka úplně vše. Před samotným otevřením jsme pak připravili sklad v zázemí, kasu a upravili výstavní plochu. V poslední fázi jsme pak vše pořádně uklidili a nastajlovali tak, aby měli zákazníci z prodejny ten nejlepší možný zážitek. 

Jaké překážky jste museli překonat před slavnostním otevřením prodejny? 

Tak zase, kde začít. 😀 Tím, že Vuch otevíral úplně první prodejnu v prostorech obchodního centra, navíc v jiné zemi s jinými pravidly a zákony, tak jsme překážek řešili (a stále řešíme) celou řadu. Jedním z důvodu je i to, že jsme se rozhodli pro koncept Pop up storu, který má svá specifika. Stejně tak nebylo zrovna snadné pochopit a přizpůsobit se slovenské legislativě. No, překážek byla spousta, ale zatím se s nimi společně s kolegyní Martinkou pereme statečně. 

Naše slovenská #vuchcrew

Jaké jsou první reakce zákazníků na novou prodejnu?  

Zákazníci nás pravidelně informují o tom, že je prodejna opravdu krásná. Z vedení firmy a z řad odborné veřejnosti dostáváme na prodejnu jen samou chválu. Stejně tak od zákazníků, kteří (jak jsme si doteď všimly) značku Vuch v některých případech teprve poznávají. Nicméně ti, co nás už moc dobře znají, nám vyprávějí, že Vuch patří mezi jejich nejoblíbenější značky. Toto nás s kolegyní Martinkou nejvíce naplňuje, když vidíme, kolik spokojených zákaznic a zákazníků tu máme. Ti se také radu z toho, že máme konečně i na Slovensku kamennou prodejnou a mohou si tak produkty důkladně prohlédnout a “osahat”. Jsme za chválu ze všech stran moc rády a s veškerou pokorou přijímáme i fajn recenze na nás, jako tým. Ať už ze sociálních sítí, tak i přímo od našich zákazníků, kteří nás na prodejně navštíví. Dělá nám to velkou radost a věříme, že budeme v podobném duchu pokračovat. 

Jak bys jedním slovem zhodnotila otevření nové prodejny v Bratislavě? 

Paráda! 😊  

My Vierce, Martině a celé #vuchcrew, která se na tomto projektu podílela, od Vušího srdce děkujeme. A těšíme se na tebe, až se přijdeš mrknout, jak to naší nově otevřené prodejně sluší.  

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Obrať letos Valentýn směrem k sobě Obrať letos Valentýn směrem k sobě
Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh Příběh Vuch produktu, 1. díl: 150 dní od první myšlenky po tvůj nový batoh
Když je miluješ, chce to další barvy Když je miluješ, chce to další barvy
Kolekce navržená zákaznicemi VUCH Kolekce navržená zákaznicemi VUCH


x
Zvolte svoji zemi