SVĚT VUCH

Značka VUCH pomáhá a ty s ní

14.12.2018 REDAKCE
Autor článku

Značka VUCH pomáhá a ty s ní

Vánoce jsou především o radosti a i my chceme radost rozdávat do všech stran. Radost dělají nejen naše doplňky VUCH, které letos najde spousta dívek a žen pod stromečkem, ale také finanční pomoc dětem z obecně prospěšné společnosti Život dětem. Abychom jim rozzářili Vánoce, rozhodli jsme se, že z každé objednávky odeslané 12. 12. 2018 věnujeme 50 Kč na dobrou věc. A s velkou radostí vám oznamujeme že tento den jsem pro společnost Život dětem vybrali krásných 28 100 Kč. http://www.zivotdetem.cz/

Děkujeme, je to především zásluha vás všech :-)

Propojení krásného s užitečným

Naším cílem je svět obohacovat o něco krásného. Ať už jsou to naše kabelky, peněženky a další doplňky, úsměvy, které dokáží naše produkty vykouzlit, a v neposlední řadě úsměvy nemocných dětí, kterým jsme mohli pomoci. Tato pomoc by se však neobešla bez vás – našich zákazníků. Takže velké díky patří především vám.

O společnosti Život dětem

Obecně prospěšná společnost Život dětem pomáhá již od roku 2000, letošním rokem tedy dosáhla plnoletosti. Společnost podává pomocnou ruku nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem z České republiky, které se ocitly v těžké životní situaci a neobejdou se bez pomoci okolí.

Komu společnost pomáhá?

Pomoc je určena rodičům nemocných dětí do 18 let, nemocnicím, které potřebují pomoci se zakoupením potřebného vybavení, a dětským zařízením, k nimž patří dětské domovy, ústavy pro handicapované děti, ústavy sociální péče, kojenecké ústavy a další.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou Rozhovor s #vuchgirls, Luckou Bechynkovou a Bárou Krčmovou
Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně Všechny naše produkty mají srdce, některým dokonce tluče zeleně
Na svou peněženku saháš několikrát denně. A jak často saháš na svá prsa? Na svou peněženku saháš několikrát denně. A jak často saháš na svá prsa?
Rozhovor s novou VuchLADY 2022 Rozhovor s novou VuchLADY 2022


Zvolte svoji zemi