SVĚT VUCH

Značka VUCH pomáhá a ty s ní

14.12.2018 REDAKCE
Autor článku

Značka VUCH pomáhá a ty s ní

Vánoce jsou především o radosti a i my chceme radost rozdávat do všech stran. Radost dělají nejen naše doplňky VUCH, které letos najde spousta dívek a žen pod stromečkem, ale také finanční pomoc dětem z obecně prospěšné společnosti Život dětem. Abychom jim rozzářili Vánoce, rozhodli jsme se, že z každé objednávky odeslané 12. 12. 2018 věnujeme 50 Kč na dobrou věc. A s velkou radostí vám oznamujeme že tento den jsem pro společnost Život dětem vybrali krásných 28 100 Kč. http://www.zivotdetem.cz/

Děkujeme, je to především zásluha vás všech :-)

Propojení krásného s užitečným

Naším cílem je svět obohacovat o něco krásného. Ať už jsou to naše kabelky, peněženky a další doplňky, úsměvy, které dokáží naše produkty vykouzlit, a v neposlední řadě úsměvy nemocných dětí, kterým jsme mohli pomoci. Tato pomoc by se však neobešla bez vás – našich zákazníků. Takže velké díky patří především vám.

O společnosti Život dětem

Obecně prospěšná společnost Život dětem pomáhá již od roku 2000, letošním rokem tedy dosáhla plnoletosti. Společnost podává pomocnou ruku nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem z České republiky, které se ocitly v těžké životní situaci a neobejdou se bez pomoci okolí.

Komu společnost pomáhá?

Pomoc je určena rodičům nemocných dětí do 18 let, nemocnicím, které potřebují pomoci se zakoupením potřebného vybavení, a dětským zařízením, k nimž patří dětské domovy, ústavy pro handicapované děti, ústavy sociální péče, kojenecké ústavy a další.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny Tenisky s designem, které jinde nenajdeš. To jsou Vuch sneakers slovy designéra Martina Brny
Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023? Jak probíhalo semifinále Vuchlady 2023?
Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům Vuch je o prodejnu blíž slovenským zákazníkům
Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023? Staneš se naší Vuchlady pro rok 2023?


Zvolte svoji zemi