2+1 last call
2+1 last call

Charitativní kabelka Vuch

Vyrobena na podporu dobročinného projektu Tělo s příběhem.

Charitativní kabelka Peony

Peony není jen další kabelka. Je to symbol podpory a sebelásky, jehož koupí jsi podpořila Tělo s příběhem. Celkový výtěžek z prodeje kabelky Peony činil 159 360 Kč a tuto částku jsme věnovali tomuto dobročinnému projektu. Zakladatelka projektu využije finanční dar na další připravované projekty a výstavu.

Kabelka je záměrně navržena v barvě připomínající odstín lidské kůže, aby zdůraznila přirozenou krásu každého z nás. Symbol pivoňky, který je pro tento self-love projekt tak typický, najdeš na Peony v několika podobách – od jemného embosovaného motivu na zadní straně, přes dva přívěsky, až po originální podšívku s inspirujícím nápisem „Pravá krása se skrývá uvnitř“.

Detail kabelky

Podpora projektu Tělo s příběhem

Projekt Tělo s příběhem ukazuje, že každá si na svém těle neseme příběh. Ten může být okem viditelný formou vrásek, jizev a jiných, zdánlivých (ne)dokonalostí. Nebo může tvořit skryté šrámy na duši.

Stojíme za myšlenkou TSP, a proto jsme spojili síly a nafotili charitativní kabelku s pěti ženami, které mají na svém těle příběh. Touto cestou chceme ženám dodat sebevědomí a ukázat, že jedinečnost je v každé z nás. 

Kabelka Peony

Gabriela Černá

Kateřina Kopicová

Kateřina Janíková

Barbora Kropáčková

Veronika Blahuta

Zvolte svoji zemi