Nescio Wine prostorný batoh z odolného materiálu
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Ať už jsi business holka, která lítá na služebku každý týden, nebo jsi holka ze střední, která jede s kámoškama na svůj první eurotrip… Pro cestování je náš první roll…
Více informacíAť už jsi business holka, která lítá na služebku každý týden, nebo jsi holka ze střední, která jede s kámoškama na svůj první eurotrip… Pro cestování je náš první roll-top batoh přímo stvořen, má totiž spoustu vychytaných kapsiček i gumu na zádech, kterou snadno navlečeš na kufr. A navíc je v podstatě nafukovací. Tak kam to bude?
- Díky rollbacku a bočním popruhům si můžeš snadno upravit i jeho objem
- Vypolstrovaná záda a vnější guma pro uchycení na kufr
- Spodní část z pevného materiálu, který se neprodře a skvěle se udržuje čistý
| Barva | Vínová |
| Styl | Cestovní, Studentský, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Vnitřní zipová kapsa, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Uchycení na kufr, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 44 - 84 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 440 x 300 x 150 mm |
| Velikost NTB" | 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 740 g |
| Objem | 20 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Batohy
Časy, kdy batohy znamenaly jen aktovky do školy nebo sportovní kousky na vysokohorské túry, jsou dávno pryč. Teď může být batoh i elegantním doplňkem do města na procházku, do práce nebo do školy. Tak si vyber kousek, který sedne tvým zádům a doladí tvůj outfit k dokonalosti. Další nespornou výhodou batohů je, že máš volné ruce a tvá záda ti určitě taky poděkují, protože celá tíha tvých potřebností bude krásně rozložena na obě ramena.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.