Zane Dotty Black prostorný batoh na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Spěcháš na přednášku? Zane bude Tvůj nejvěrnější parťák i při tom nejtěžším testu. Ověřeno 9 z 10 studentek. Díky několika kapsám si do něj můžeš naskládat všechny své…
Více informacíSpěcháš na přednášku? Zane bude Tvůj nejvěrnější parťák i při tom nejtěžším testu. Ověřeno 9 z 10 studentek. Díky několika kapsám si do něj můžeš naskládat všechny své nezbytnosti a vždycky je najít vcukuletu. Do toho samozřejmě počítáme i notebook, kterému jsme připravili polstrovanou kapsu, ať je jako v peřince. A asi se shodneme, že málokomu sluší tyhle barevný puntíčky tak, jako jemu.
- Vnitřní prostor s odděleným prostorem na mini notebook
- Nastavitelné ramenní popruhy
- Přední kapsa uzavíratelná na zip
- Extrémně pevný a odolný materiál
| Barva | Černá |
| Styl | Studentský |
| Kolekce | DOTS |
| Vzor | Puntíkatý |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Kapsa na lahev, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 53 - 92 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 370 x 300 x 130 mm |
| Velikost NTB" | 11,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 540 g |
| Objem | 14 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
DOTS
Nandej to šedi! Puntíky jako srdcová záležitost.
Kolekce DOTS je oslavou puntíků ve všech jejich podobách. Hravé, roztomilé a nepřehlédnutelné, přesně takové, jaké mají být. Puntíky jsou u nás ve Vuch srdeční záležitostí, která postupně prostupuje stále více designy. Každý kousek z této kolekce přináší dávku radosti, šmrncu a lehké nostalgie. Pokud Tě puntíky baví stejně jako nás, DOTS si Tě získá hned na první pohled a už nepustí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.