Foppe Air Brown velký a prostorný cestovní batoh
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Cestování bez stresu začíná na zádech. Velký hlavní prostor batohu Foppe Air pojme všechny Tvoje věci, a díky praktickému celopropínacímu zipu se do něj dostaneš i v…
Více informacíCestování bez stresu začíná na zádech. Velký hlavní prostor batohu Foppe Air pojme všechny Tvoje věci, a díky praktickému celopropínacímu zipu se do něj dostaneš i v letištní frontě bez paniky. Uvnitř i vně najdeš chytré kapsy, které Ti usnadní balení i hledání drobností. A když potřebuješ popoběhnout s kufrem? Díky zadnímu úchytu to půjde jako po másle.
- Hlavní celorozepínací kapsa na zip
- Spousta vnitřních i vnějších kapes na zip
- Možnost uchycení na kufr
- Polstrované ramenní popruhy a záda pro pohodlné nošení
| Barva | Hnědá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Cestovní |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Voděodolný materiál, Uchycení na kufr, Kapsa na notebook, Reflexní prvky |
| Délka popruhu | 44 - 91 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 420 x 290 x 160 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 970 g |
| Objem | 19 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Batohy
Časy, kdy batohy znamenaly jen aktovky do školy nebo sportovní kousky na vysokohorské túry, jsou dávno pryč. Teď může být batoh i elegantním doplňkem do města na procházku, do práce nebo do školy. Tak si vyber kousek, který sedne tvým zádům a doladí tvůj outfit k dokonalosti. Další nespornou výhodou batohů je, že máš volné ruce a tvá záda ti určitě taky poděkují, protože celá tíha tvých potřebností bude krásně rozložena na obě ramena.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.