Fossy Mini Rio Pink crossbody kabelka z rafie
Slevy až -50 % znamenají jediné. Vybrat si kousek, který Tě bude bavit nosit stále dokola. Navíc do 30.4. s dopravou zdarma nad 500 Kč.
Oblíbený model Fossy Mini se převlékl do letního. Kombinace strukturované rafie a detailů z koženky vytváří lehký, přírodní vzhled, který hned navodí prázdninovou náladu…
Více informacíOblíbený model Fossy Mini se převlékl do letního. Kombinace strukturované rafie a detailů z koženky vytváří lehký, přírodní vzhled, který hned navodí prázdninovou náladu. Slunce, moře a dny, kdy Ti stačí jen pár věcí. Hodíš ji přes rameno a můžeš vyrazit do města, na drink i na večerní procházku po promenádě.
- Hlavní zapínání na zip
- Design s efektem rafie
- Vnitřní přihrádky na karty
- Nastavitelný crossbody popruh s řetízkem
| Barva | Růžová |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Volnočasový, Na každý den |
| Vzor | Vícebarevný, Proplétaný |
| Vlastnosti | Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 100 - 120 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 170 x 200 x 60 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Střední |
| Počet karet | 0-6 |
| Hmotnost | 299 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
46% PU Polyuretan
27% PP Polypropylen
27% Bavlna
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
CROSSBODY
Nestárnoucí klasika, kterou můžeš nosit v létě i zimě, do práce i na prochajdu, k teniskám i lodičkám. Crossbody kabelka je prostě kousek, který zaručeně unosíš. Díky dlouhému popruhu si ji hodíš na rameno a máš jistotu, že ti z něj nebude sklouzávat ani nikde padat a tvé ruce budou volné třeba na mobil nebo kávičku. Vybrat si můžeš z několika barev, materiálů i velikostí. Tak se do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k tělu.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.