Mitch Nexa Grey crossbody kabelka na zip
Slevy až -50 % znamenají jediné. Vybrat si kousek, který Tě bude bavit nosit stále dokola. Doprava zdarma nad 500 Kč však platí už jen dnes.
Crossbody, kterou vezmeš ven bez přemýšlení. To protože sedí, nepřekáží a má malou připínací kapsičku, která zachrání všechny drobnosti, co se jinak ztrácí v hlubinách…
Více informacíCrossbody, kterou vezmeš ven bez přemýšlení. To protože sedí, nepřekáží a má malou připínací kapsičku, která zachrání všechny drobnosti, co se jinak ztrácí v hlubinách kabelky. Hodíš ji přes rameno a neřešíš. Na cestu, do města, na den, kdy potřebuješ mít věci u sebe a hlavu v oblacích.
- Hlavní zapínání na zip + magnet
- Vnitřní kapsa na zip + dvě přihrádky
- Vnější kapsa na zip
- Odepínací kapsička na zip
- Nastavitelný crossbody popruh
| Barva | Šedá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Volnočasový, Na každý den |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 80 - 113 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 200 x 300 x 90 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 350 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
83% PES Polyester
17% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
CROSSBODY
Když je na nás někdo pyšný, zahřeje nás to u srdce. Věřila bys ale, že na Tebe může být pyšná i Tvoje kabelka? Taková, která to dokáže, je crossbody kabelka. Ty zas můžeš být pyšná na to, že máš právě ji. Že by pro její praktičnost, oblíbenost či nadčasovost? Důvod už si vybereš sama.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.