Tricia Basic Petrol elegantní kabelka s nastavitelným popruhem
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Tricia Basic je nová tvář naší ikonické kabelky v praktickém, ale stále elegantním provedení. Kopíruje ikonický půlměsícový tvar, přichází v pevné a jednoduché formě a…
Více informacíTricia Basic je nová tvář naší ikonické kabelky v praktickém, ale stále elegantním provedení. Kopíruje ikonický půlměsícový tvar, přichází v pevné a jednoduché formě a hraje si s kontrasty. Dostaneš ji rovnou se dvěmi různými popruhy. Široký pro pohodlné nošení a řetízek, který ji promění v šperk. A co je nejlepší? Nechá Ti volné ruce, ať můžeš žít naplno s kávou v jedné, telefonem v druhé a srdcem otevřeným každému novému dobrodružství.
- Nový design oblíbené ledvinky Tricia
- Hlavní zapínání na zip
- Vnitřní přihrádka na drobnosti
- Vnější kapsička na zip
- Dva popruhy - široký a řetízkový
| Barva | Modrá, Zelená |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Cestovní, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 106 cm a 85 - 127 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 140 x 290 x 40 mm |
| Vejde se peněženka | Malá |
| Hmotnost | 555 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Crossbody
Nestárnoucí klasika, kterou můžeš nosit v létě i zimě, do práce i na prochajdu, k teniskám i lodičkám. Crossbody kabelka je prostě kousek, který zaručeně unosíš. Díky dlouhému popruhu si ji hodíš na rameno a máš jistotu, že ti z něj nebude sklouzávat ani nikde padat a tvé ruce budou volné třeba na mobil nebo kávičku. Vybrat si můžeš z několika barev, materiálů i velikostí. Tak se do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k tělu.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.