Roselda Classy Beige prošívaná kabelka s kosmetickou taštičkou
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Kabelka do ruky, která navazuje na oblíbený model Roselda, ale přichází s novým šik prošíváním. Elegantní a pevná, ideální pro chvíle, kdy chceš mít styl pevně v ruce.…
Více informacíKabelka do ruky, která navazuje na oblíbený model Roselda, ale přichází s novým šik prošíváním. Elegantní a pevná, ideální pro chvíle, kdy chceš mít styl pevně v ruce. Uvnitř Tě navíc čeká hygienická taštička v barvě kabelky, která ladí i pomáhá. Praktický detail, který oceníš každý den.
- Oblíbený model s prošíváním
- Hlavní zapínání na magnet a patent
- Vnitřní přihrádky na drobnosti
- Kosmetická taštička v barvě kabelky
- Součástí kabelky je crossbody popruh
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní, Do práce |
| Vzor | Jednobarevný, Prošívaný |
| Vlastnosti | Dlouhý popruh přes rameno, 2v1 |
| Délka popruhu | 130 - 145 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Rozměr | 260 x 320 x 155 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 500 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
KABELKY DO RUKY
„Přemýšlíš, že si pořídíš kabelku do ruky, kterou už z ruky nikdy nedáš? Tak už se dál nerozmýšlej a jdi do ní. U nás si navíc můžeš vybrat z mnoha tvarů, barev, variací. Zkrátka si tu najdeš přesně takovou, která Tě bude báječně doplňovat. Věříme, že budete nerozlučné parťačky, které spolu půjdou ruku v ruce.“
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.