Linea Beige eco kabelka s korkem
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Eko kabelka každým coulem. Nejen korkové doplňky dělají z této kabelky eko kousek. I hlavní béžový materiál je z eko koženky. Můžeš si tedy být jistá, že takhle béžová…
Více informacíEko kabelka každým coulem. Nejen korkové doplňky dělají z této kabelky eko kousek. I hlavní béžový materiál je z eko koženky. Můžeš si tedy být jistá, že takhle béžová kabelka je kompletně zelená. Při nejmenším svou ekologickou duší.
- Vyrobena z recyklovaného materiálu s korkem
- Hlavní zapínání na zip
- Vnější i vnitřní kapsy na zip
- Nastavitelný crossbody popruh
| Barva | Meruňková |
| Barva kování | Černá |
| Styl | Volnočasový |
| Kolekce | ECO |
| Vzor | Vícebarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 86 - 141 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 210 x 240 x 120 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 457 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
90% EKO - Recyklovaný Polyuretan
10% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
Eco kabelky
„Udržitelnost, šetrnost, ohleduplnost. Jsou Ti tyto hodnoty blízké? Pak by Ti mohla být blízká i některá z našich eco kabelek, které mají jasný cíl. A to být šetrné k životnímu prostředí. Společně tak můžete tvořit nerozlučnou dvojku, která nebude lhostejná k naší planetě.“
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.